Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó neki egyedül?

Figyelt kérdés
A barátommal összevesztünk 1hete. Tegnap elött szünetet kért, hogy kicsit egyedül lehessen. Gyakran hív fel, hogy szeret, és hiányzom, de mégsem akar velem lenni. A kicsit békén hagyom, szerintetek vissza akar majd jönni? Annyira szeretem! Nem akarom elveszíteni! Segítsetek kérlek, hogy mit tegyek, hogy velem maradjon
2011. jan. 11. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. jan. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
19, tudom h fiatal vagyok, és mások is vannak, de én öt szeretném:(
2011. jan. 11. 19:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Párkapcsolat halála a szünet.


Ha igazán jó pár vagytok, a problémákat együtt oldjátok meg és nem magatokba menekültök elöle. Ezt neki meg kell tanulnia! Ha nem együtt csináljátok, akkor egyedül nem sok jót fog kiötölni. De együtt közös nevezőre juthattok és még a jövőben jó kiindulópont lehet egy újabb probléma esetén.


Személyes példa:

Volt egy távkapcsolatom. A lány fél év után úgy érezte, hogy viselkedésemben hozzá képest túlzottan gyerek vagyok. Felajánlottam, hogy segítsen, megváltozom. Távkapcsolat + "Ne, ezt nekem egyedül kell átgondolnom" = szakítás.


A jelenlegi párommal rögtön másfél hét után volt egy súlyos szakadékunk. 3 nap többször, sok órát beszélgettünk, míg sikerült részben felgöngyölíteni a dolgokat, de még most is vannak szálkák. A lényeg, hogy megoldottuk és egyikünk sem volt még soha ilyen boldog.


20/F

2011. jan. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi kicsit furik vagyunk, mert 14éves korunk óta együtt vagyunk, ezért volt már pár problémánk, és állatába megbeszéljük, de most azon vesztünk össze, hogy mindig vele akartam lenni, mert sok volt a szabadidőm, neki viszont nem, és kiborultam, nagyon sokszor, hogy nem foglalkozik velem, és nem vagyok boldog. És ezen kiakadt, hogy biztos nem szeretem már, csak megszokásból vagyok vele, úgyhogy ránk fér egy kis idő egymás nélkül, hogy átgondoljuk. De fel szokott hívni, és azt mondja szeret. Csak most kicsit hagyjam. Félek, hogy jobb neki egyedül:(
2011. jan. 11. 19:36
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap találkoztunk és az elején közömbös volt, de kb fél ora után elkezdett bujni, meg ölelgetni, és puszilni, majd a számra is adott. De még mindig szünetet akar. Igy próbál megnevelni?
2011. jan. 11. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!