Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítani kellene? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani kellene? Nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés

Én: lány,22 Párom:ff, 24 . Kapcs:egy év

1. Párom eléggé kiélte magát. És még jóban mindegyik majdnem mindenre képes hölggyel.

2. Én visszafogottabb vagyok. De próbálok bízni benne.

3. Nemrég derült ki, h sok exét megcsalta, azok mit sem sejtettek, soha nem tudták meg.

4. Párom még mindig elég bulizós.

5. Engem boldogabbá tenne, ha elvinne színházba, Párizsba és sorolhatnám.

6. Bennem tombolnak a hormonok, szenvedélyre és gyengédségre vágyok.

7. Ő beéri a napi eggyel :(

8. ...alig volt vele orgazmusom....

9. Mindezek ellenére, nagyon megvan a közös hang, nagyon bele lát a lelkembe, tudom, hogy szeret és én is őt! De félek attól, hogy előbb utóbb a leírtak miatt tönkremenne.... Most is vannak jelei, én feszültebb vagyok, sokszor félek az ivós, nem emlékezős esték miatt...


2011. jan. 11. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Én szakításra okot nem látok. Arról van szó, hogy sokkal érettebb vagy a párodnál lelkileg és érzelmileg is. Semmi olyat nem látok a nagyon jól összeszedett felsorolásodban, amiből ne nőne ki idővel, csak türelem kell hozzá, az összhang úgyis megvan! :)
2011. jan. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a fentiek ellenére jól érzed még vele magad és szeretet, akkor nem hiszem, hogy szakítani kellene.
2011. jan. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Éretlenebb, vagy nem, ha össze vissza kurogat mindenkit mindenféle bulihelyen, és szarrá issza magát, akkor én szakítanék vele, még ha az összhang meg is van. Vagy menj el vele te is bulizni, és fogd vissza egy kicsit. És mond neki, hogy te szívesebben mennél kultúráltabb helyekre stb. Ha tényleg szeret akkor meg fogja érteni és bele fog menni.
2011. jan. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk dettó ez van,ráadásul egyidőseik is vagyunk. Csak én is sokat aggódom,nemcsak azon hogy ő nagyon kiélte magát,hanem azon is hogy én egyáltalán nem, ő az első komolyabb barátom 2éve.Hozzáteszem,eszem ágában nincs az előbb említett ok emiatt elhagyni.

Sztem tényleg magasabb az érzelmi intelligenciád,azért érzed így,de ettől még nem kell szakítani.

Attól nem félsz,h esetleg később te fogod úgy érezni hogy élni akarsz????

2011. jan. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt hogy mással is lennék, meg ilyenek, az fel sem merül bennem. Hozzám se érjen senki. Az merül fel bennem, hogy én most is kicsit többre vágynék sex terén, ő meg már megvan kevesebbel is.....
2011. jan. 11. 14:24
 6/6 A kérdező kommentje:

Megyek vele néha. De szabad teret akarok neki hagyni, meg én nem is évezném ha minden héten mennék.... a pénzt is másra költeném....

Ott a buliba kedélyesen elbeszélget azokkal az exekkel, akik ilyen életmód terén hasonlóbbak hozzá.....

............

2011. jan. 11. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!