Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tart felejteni?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk jelentősen megromlott, így közösen arra jutottunk a párommal, hogy 2 év után elengedjük egymást. Igazából már csak a megszokás, és a barátság tartott össze bennünket, nem éreztem a vonzódást, és azt amit addig amíg szerelmes voltam... Jobb így, vele már nem bírtam, még is iszonyatosan nehéz! Elfoglalom magam, tanulok, futok, mindegy csak ne gondolkodjak, így úgy érzem, hogy a körülményekhez képest elég jól viselem a dolgokat! Nem vagyok kiakadva, nem jönnek rám "hiszti rohamok", egyszerűen csak iszonyatosan nehéz a lelkem! Meddig tart felejteni, vagy ha nem is felejteni, de hozzászokni, hogy már nincs velem? Aljas dolog ez a megszokás... Tudom erre senki nem tudhatja a választ, ezért inkább úgy teszem fel a kérdést, hogy nektek meddig tartott túllépni ezen a "megszokottság" érzésen?
2011. jan. 11. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
1 évig nálam.
2011. jan. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Erre nem igazán lehet válaszolni, teljesen rajtad függ meg a párkapcsolat tapasztalatain amit megéltél. Nekem volt, hogy 2 hét után már nem búslakodtam és volt olyan is hogy 4 évvel a szakítás után még mindig fájdalommal gondoltam vissza arra, hogy milyen jó is volt vele.
2011. jan. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én is fájdalommal gondolok vissza arra, hogy milyen jó is VOLT régen vele. Az utóbbi pár hónapban a kapcsolatunk teljesen kihűlt, a tüzet nem sikerült feltámasztani! A múltba vagyok még mindig belezúgva, és szomorú hogy már nem lehet visszahozni...
2011. jan. 11. 13:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Nos ... a "tűz"-ről egy érdekes információ: egy párkapcsolat 36 hónapig maradhat fenn szerelemből, ennyi ideig ugrálnak a hormonszintjeid ha vele vagy. Utána minden visszaáll normál helyzetbe, és ilyenkor van az, hogy vagy van bennetek annyi összetartó erő a megélt dolgok alapján, hogy tovább maradjatok együtt, vagy ráuntok egymásra és szakítotok.
2011. jan. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nálunk ez a tűz az első évünk után már elmúlt viszont olyan mély érzések maradtak a helyén, amiről eddig csak álmodni mertem! Egy csalódás után azonban már nem tudtam úgy szeretni, és ez az ő érzésein is megmutatkozott, majd szépen lassan már nem éreztem komfortosan magam, ha megérintett... Úgy gondolom, ezt így már nincs értelme erőltetni, viszont ettől függetlenül nagyon rosszul érzem magam, nehéz!
2011. jan. 11. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!