Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Számotokra nem visszatas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Számotokra nem visszataszító a fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Mondta a fogorvos,hogy kéne nekem nappali fogszabályzó, hogy helyre tegye a fogaimat. De én félek hogy majd sokan leszólnak, kiröhögnek, vagy hogy a fiúk rám se fognak nézni.
2011. jan. 11. 12:31
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
kedves kérdező nekem 13 évesen lett állandó fogszabim, amit rá egy évre le is vettek. nembántam meg, szépek lettek a fogaim, mellesleg az osztályomból is volt akinek volt fenn fogszabályzója és egyaltalán nem gáz.. azt nemtudom hogy a fiúk mit szólnak hozzá.. de gondolj csak bele abba hogy ha majd leveszik és szépek lesznek a fogaid akkor te is azt fogod mondani hogy már megérte;) mellesleg ha mostanában teteted fel a fogszabit akkor valszeg hamarabb veszik is majd le.. de ha most úgydöntesz hogy nem, akkor majd felnőtt korodban bánni fogod h nem tetetted fel hamarabb, mert ha idősebb leszel akk több évig is fennlehet a fogszabi.. és úgy már lehet hogy neccesebb lesz a dolog.. de ez a te döntésed:))
2011. jan. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

jah am 17/L

és még annyit tennék hozzá, hogy mikor levették a fogszabim, akkor legelőször az a fiú vette észre aki nekem nagyon tetszett(osztály leghelyesebb fiúja) és megjegyezte hogy nagyon szépek a fogaim :))

2011. jan. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Inkább szenvedj pár évet, minthogy egész életedben össze-vissza álljanak a fogaid, mert akkom eg azért fognak szivatni :D
2011. jan. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen:D

igen, én is gondolkodtam, hogy minél hamarabb beleegyezek annál hamarabb veszik le..bár az első reakcióktól kicsit félek..:s

és nyáron? lehet vele fürdeni meg minden? vagy ott hogy van?

2011. jan. 11. 16:03
 25/35 anonim ***** válasza:
80%

Figyú! Olvasd el ezt a kérdést meg a válaszokat:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Ezután kijelenthetem, nem visszataszító a fiúknak. :) Akinek mégis, az menjen a jó büdös... ;)

2011. jan. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
heh ezjó :DD
2011. jan. 11. 16:27
 27/35 anonim ***** válasza:
78%

Barátnőmnek vaaan.

olyan 3 hónapja tették fel...abszolút nem zavar.

nem olyan hanyag tipusú lány..szóval tesz is magáért..

Sztem nálad se lesz semmi gond..ha tisztán tartod és ápolod.

2011. jan. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 Fülünyúl ***** válasza:
91%

Nem.

A fogszabályzó nem betegség és nem is örökre szól. Szerintem se nem ronda, se nem szép, teljesen semleges. Mint egy szemüveg, fülbevaló, orrpiercing... Számomra érdektelen.

2011. jan. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
nem
2011. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

majdnem mindent ugyanúgy lehet vele csinálni, szóval úszni is.. nekem aztmondták hogy rágózni nemszabad vele, de én nembirtam ki és félév után megpróbálkoztam vele és nemlett semmi gáz, nem is ragadt rá:) meg keményebbeket nem tudsz majd vele úgy enni, de szerintem ki lehet birni, mire megszoktam már le is vették (nekem volt fenn egy évig 17/L)

meg kell hozzá ilyen speckó oral B fogkefe, szóval a hagyományosat arra az időre el lehet felejteni:)) igaz kicsit költséges de a végeredmény miatt megéri.. ja és mégegy, hogy én attól féltem mikor levették, hogy a ragasztások helyén sárga foltok maradnak, de nem, levételkor ki is polirozták és szép fehérek lettek^^ ha kell még mesélek róla, mert van még párdolog amit nemírtam le.:))

2011. jan. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!