Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Számotokra nem visszatas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Számotokra nem visszataszító a fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Mondta a fogorvos,hogy kéne nekem nappali fogszabályzó, hogy helyre tegye a fogaimat. De én félek hogy majd sokan leszólnak, kiröhögnek, vagy hogy a fiúk rám se fognak nézni.
2011. jan. 11. 12:31
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

nekem a baràtomon van nem zavar :)

viszont van egy làny a suliba akinek van és mikor mosolyog vagy nevet el tudnàm hànyni magam...bàr nekem màR eleve tök igénytelennek tünik a csaj.. lehet ezért

2011. jan. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
18%
Én ezért dobtam a csajomat.Belül te is tudod, hogy csúnya leszel tőle.Gondolj csak Lettire, a csúnya lányra sorozatból.Az szép volt?Nem.Lehet ezt magyarázni, de nem hiába utálja mindenki.
2011. jan. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

12:43-as vagyok

ne izgulj, én aztán értem, hogy min mész keresztül:P nekem 19 éves koromban tették fel a fogszabályzót és én is tartottam attól, hogy esetleg kicsúfolnak, de képzeld, még egy rossz kritikát sem kaptam:) sőőőt, állítólag jól áll és aranyos vagyok vele, azaz nem rontott az összképen:)

én azt tanácsolom, hogy sokat ne gondolkozz, hanem vágj bele! gondolj arra, hogy majd milyen szép fogsorod lesz:)


20/l

2011. jan. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
rakasd fel és ne érdekeljen mások véleménye, mert később meg fogod bánni! nekem ritkásak a fogaim, de szerintem nappali fogszabályzóval nagyon szépen össze lehetett volna húzni őket. fiatalkoromban én is cikinek éreztem a fogszabályzót, ezért sosem mondtam hogy szeretnék, meg igazából nem is annyira vészes hogy nagyon kellett volna. most viszont 20 éves fejjel szívesen megcsináltatnám, hogy szép fogsorom legyen, csak ha jól tudom már nincs rá támogatás, és így horribilis összegbe kerülne. szóval ha van rá lehetőséged és szükséges, akkor inkább bírd ki azt az 1-2 évet, mint hogy egész hátralévő életedben szégyenkezz a kusza fogaid miatt!
2011. jan. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
45%
Persze senki se mondja, hogy rosszul áll, de csak udvariasságból.
2011. jan. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
hát sztem minél előbb tetesd fel,ennyi idősen még kevésbé gáz,én 18 éves vagyok és most gondolkodom a fogszabályzón ..na ez viszont égő lesz...szal ne halogasd
2011. jan. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
90%
Hát fas.zom komolyan nem tudom, hogy mi van azokkal, akik itt keményen éreztetik vele, hogy fogszabályzóval ronda lesz mindenki szemében. Ezt mégis honnan veszik? Én kifejezetten aranyosnak találnék egy aranyos lányt fogszabályzóval. Ha nem tetszik, akkor fogszabályzó nélkül se tetszene. Mellesleg akinek ezen múlik, az dögöljön meg.
2011. jan. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
81%

12:55-ös, lehet, hogy udvariasságból mondják...ki tudja... de a barátomat is már fogszabályzósan ismeretem meg...akkor az is lehet, hogy szánalomból van velem, mert szerencsétlen kis fogszabályzós vagyok? nem hiném...azt értem, hogy téged és még egy jó pár embert kiráz a hideg a fogszabályótól, de nem mindenkit


20/l

2011. jan. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
ma 12:59: Ez nem így van. Valakinek addig nincs is értelme, amíg ki nem jönnek a bölcsesség fogai. Most leszek 21 és fogszabályzó kell. Régen nem kellett...
2011. jan. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
12:59-es vok,jó de neki kell,nekem meg akkor kellett volna amikor amikor kicsi voltam de anyám nem tetetett rám amiért azóta is haragszok egy kicsit,egész életemre kihat h ilyen gáz a fogam,most meg már pénzem nem lenne rá,sztk-s meg nem kell
2011. jan. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!