Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Könyörögjem vissza magam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könyörögjem vissza magam az ex barátnőmhöz?

Figyelt kérdés

az a helyzet, hogy nyáron jártam egy lánnyal, akit még előző évben ismertem meg.(mondhatjuk, hogy összeszedtem utcán) csak nagyon sokáig nem akartam tőle semmit. több hónapig csak beszélgettünk. nagyon jól néz ki. hihetetlenül jó alakja van, mert karatézik. itt lenne a happy end helye...

DE. iszonyatosan irritál ha egy csaj nem igényes a ruháira. és ez pont ilyen. olyan hihetetlenül gáz ruhákat hord hogy olyat kitalálni se lehetne...

nagyon sokáig próbálkoztam más csajokkal, de senkivel se ment jól a dolog, mert sokat gondoltam cintire. egyszerüen nem tudom tudom elviselni ha egy csajon gáz ruhák vannak. ti megpróbálnátok? (egyébként nagyon jófej csaj. tipikus olyan, aki őszintén szeret..)


2011. jan. 10. 22:54
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
nagyon szeretem én is...
2011. jan. 10. 23:15
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szeretnéd akkor nem problémáznál ennyit az öltözködése miatt. Inkább keress egy festett szőke, szolizott, műkörmös divatbabát, aki minimum annyit áll a tükör előtt, mint te. :)
2011. jan. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Keress egy alakváltót. :)
2011. jan. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hozzáállással legfeljebb kalandokat vállalj, kapcsolatot ne.
2011. jan. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
én a csaj helyében jól fenékbe billentenélek
2011. jan. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Háháá! Ez az utsó jó. Meg a többség is persze.


Tényleg ekkora surmó vagy? :D

Meg is érdemled és én a helyedben messzire elkerülném a helyedben szegény lányt. Aki ennyire felszínes és kicsinyes, az maradjon csak a plázákban a plázacicákkal. Ki nem sz*rja le, hogy "márkás", drága hulladék rongyokban rohangál-e, vagy noname, egyszerűbb, olcsóbb cuccokban, ha tiszták és nem szakadtak?!

Én legszívesebben leköpném az ilyen majmokat. Szánalmas, hogy ennyire bedőltök a hülye marketingnek :D

A legtöbb esetben sokkal jobb minőségű, igényes, tartósabb ruhákat lehet kapni, ha nem ilyen felkapott drága üzletekben vásárolsz. Azok ugyanazok a kínai sz*r anyagból készül, sz*r kínai varrással, mint amire nem nyomnak semmi logót, de legalább jó drágák, hogy elhitessék veled, ez minőség.

Nem hiszem, hogy megérdemelnéd, úgyhogy én nem javaslom (a lány érdekében)!

Menjél és vegyél inkább még egy raklap dada, gagyidasz, hájki, vagy mittommén milyen hulladék márkák vannak még és élvezz azokra!

Nevetséges vagy! :)

2011. jan. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
-helyedben (nem nyomatékosítás volt, csak több részletben sikerült begépelni :D)
2011. jan. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
nah szép vagy. a sok senkiházi aki itt irkál, aztán közbe meg élete nincs. sajnállak téged, utolsó válaszoló.
2011. jan. 15. 12:52
 19/19 anonim ***** válasza:
hát kérdező, szerintem, Dusternak veled ellentétben van IGAZI élete ;)
2011. jan. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!