Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el, ha vonzódok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el, ha vonzódok a barátnőmhöz?

Figyelt kérdés

Mindig próbálok a közelében lenni, amennyire csak tudok és a puszit a szájához legközelebb nyomni:)


17L


2011. ápr. 3. 23:21
 1/9 Keeper ***** válasza:

Bár férfi vagyok, azért adok 1 ötletet!

Keríts rá alkalmat. Hívd át pizsipartizni, vagy szombat estére bulizni, filmetnézni, vagy egyszerűen hülyülni. És ha úgy érzed, hogy eljött a pillanat, és mindketten kellőképpen fel vagytok dobva, tedd meg.

Vagy másik megoldás: viccesen add elő neki, mintha az egész vicc lenne, a reakciójából pedig leszűrheted, hogy mit reagálna (kb).

2011. ápr. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hívd fel magadhoz, filmezzetek, és kérdezd meg hogy benne lenne e egykis játékban...mit tennél ha egy pasival lennél és ezt csinálnád, kezd el simogatni a nyakát...stb:D aztán ha sikerül lekapni kérdezd meg milyen volt, hozzá tudna e szokni, és hogy lenne e kedve gyakrabban összejárni...
2011. ápr. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Keeper ***** válasza:

Életkorod?

Csak azért érdekel, mert tinédzser lányoknál néha előfordul, hogy barátnőkhöz vonzódnak.

Egyébként fiúkhoz is vonzódsz?

Vagy csak a barátnődhöz?

Egyébként elmúlik idővel, ha nem erőlteted.

2011. ápr. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy azonnal rá kéne vetni magad a lányra.

Te ismered, neked kell tudni mi az amit még eltűr és mi az ami már sok lenne neki. Az sem mindegy, hogy milyen helyzetben adod elő magad. Gondolom nem akarsz egy szép piros tenyérnyomot.


Hívd át magadhoz, nézzetek filmet, beszélgessetek. A legjobb ha elmondod neki, hogy tetszik. Vagy ha a lány olyan a csókkal is próbálkozhatsz.


Mint már mondtam ez a lány természetétől függ, egy vadabb lánynak ha csak beszélsz uncsi lehet, egy szelídebbnek egy lekapás pedig riasztó.

2011. ápr. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

23:39 vagyok

bocsi most nézem hogy te is lány vagy

talán egy része még így is segíthet

2011. ápr. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
17 vagyok és tetszenek a fiúk, de nem a férfiasak.
2011. ápr. 3. 23:52
 7/9 Keeper ***** válasza:

3. vagyok.

A férfias alatt pl mit értesz?

Te mennyire vagy nőies férfias? Mert számíthat, hogy melyik nemhez vonzódsz inkább.

Amúgy bárhogy is mondod el a barátnődnek, mindenképp személyesen tedd meg, ne smsben, vagy fb-on, vagy ilyesmi, és ne légy feszült , mert megérzi. Légy nagyon laza :D

2011. ápr. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azért adj esélyt először a pasiknak és csak aztán kötelezd el magad a lányoknál. Tini vagy, a hormonjaid teljesen meg vannak bolondulva.
2011. ápr. 4. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2011. ápr. 4. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!