Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vonzódok még mindig hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódok még mindig hozzá?

Figyelt kérdés
Pasimmal 3hónapig voltam együtt, miután szakítottunk nagyon jó kapcsolatot ápoltam vele. Sőt miután vége lett jobban el tudtunk hülyéskedni szórakozni, meg tudtunk beszélni mindent mint 2 jó barát. Egyik nap viszont le jött hozzám, és ő úgy fogadott engem mikor ki mentem hozzá mint ha még együtt lennénk. beszélgettünk el hülyéskedtünk, néha el csattant egy csók is és végül szex lett a vége. Nem értem magam, nem szeretem akkor miért van ez, hogy még is húzok felé és neki mindent meg engedek? =/
2011. szept. 12. 10:04
 1/6 anonim válasza:
Akkor szereted. Próbáljátok meg még egyszer!
2011. szept. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan erre mi honnan tudjuk a választ ?
2011. szept. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha egyszer már szexeltél egy fiúval, akkor könnyedén meg később.

Illetve a frác könnyeben tud meghódítani, már tudja, hogy hagynád magad.


Sajna ez már kihasználás a részéről. Vissza él a helyezeteddel.

2011. szept. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
dehogy él vissza a helyzeteddel. nincs erről szó. arról van szó, amit az első válaszoló írt: szereted. igen. még mindig. igazából csak magad előtt tagadod. azt meg nem tudom, miért...
2011. szept. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szakítottak. Ha a pasi nem akar vele újra járni, de megdugja, akkor az mi?
2011. szept. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én már nem szeretnék vele együtt lenni, de még is jó érzés ha velem van, vagy esetleg beszélgetünk. Lehet még tudat alatt szeretem és ez ösztönöz felé.. nem tudom pontosan.
2011. szept. 12. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!