Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Könyörögjem vissza magam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könyörögjem vissza magam az ex barátnőmhöz?

Figyelt kérdés

az a helyzet, hogy nyáron jártam egy lánnyal, akit még előző évben ismertem meg.(mondhatjuk, hogy összeszedtem utcán) csak nagyon sokáig nem akartam tőle semmit. több hónapig csak beszélgettünk. nagyon jól néz ki. hihetetlenül jó alakja van, mert karatézik. itt lenne a happy end helye...

DE. iszonyatosan irritál ha egy csaj nem igényes a ruháira. és ez pont ilyen. olyan hihetetlenül gáz ruhákat hord hogy olyat kitalálni se lehetne...

nagyon sokáig próbálkoztam más csajokkal, de senkivel se ment jól a dolog, mert sokat gondoltam cintire. egyszerüen nem tudom tudom elviselni ha egy csajon gáz ruhák vannak. ti megpróbálnátok? (egyébként nagyon jófej csaj. tipikus olyan, aki őszintén szeret..)


2011. jan. 10. 22:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit értesz gáz ruha alatt? Amúgy meg, ha egy fokkal is jobban öltözködik, mint egy csöves, és tényleg képes őszintén szeretni, akkor az öltözködése lenne az utolsó, ami érdekelne.
2011. jan. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Végre találsz egy ilyen ritka lányt, aki őszintén szeret és jól is néz ki, erre az a bajod, hogy "gáz" ruhákat hord? Most erre mit mondjak? Mégis mi a "gáz" a ruháiban, miket hord?
2011. jan. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Hát..elég régies. (16 vagyok egyébként). én iszonyat igényes vagyok. tehát ez a dolog amitől kihalok.

de mellesleg lehet passzolnátok. mészáros cintia .. facebook.

2011. jan. 10. 22:59
 4/19 Futurare ***** válasza:
Melyik az a sok közül? Amelyiknek haja, meg cunája van?
2011. jan. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
szőke barna melíros.
2011. jan. 10. 23:02
 6/19 Futurare ***** válasza:

Horribilis képmennyiséggel nem találkoztam sajnos, de szép arcú.

Nos, az én álláspontom az, hogy ha még hajléktalan is, de szeret, akkor vele kell lenned. Emeld őt ki ha kell, ne félj a haveroktól. Vállald föl, és mond, hogy "Ő az enyém!". Jó érzés lesz, ha tudod, hogy szeret, bárhogyan is nézzen ki.

2011. jan. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Az igényes annyit tesz hogy metroszexuális b*zi? :D


De ha megfosztottad magad a boldogságtól ilyen dolog miatt, akkor jobb ha hagyod a csajt is.

2011. jan. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
hát én tartom magamat metronak csak a környezetem. szó sincs lábszőrtelenítésről meg ilyenek. csak szeretek jól kinézni.
2011. jan. 10. 23:09
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Amíg ilyeneken akadsz fenn, ráadásul itt névvel kiadod szegény csajt (hacsak nem kértél rá tőle engedélyt), nem hinném, hogy egy komoly kapcsolatra alkalmas lennél.

Ha viszont csak futó kapcsolatot akarsz, akkor találsz más lányt is erre, aki biztos megfelel az igényeidnek.

F...szbúkon nem vagyok fenn, de Iwiw-en találtam egy Pesti ilyen nevű lányt, aki karatézik. Ha ő az, akkor szerintem helyes és egyáltalán nem gáz. Esélye van rá, hogy találjon egy olyan pasit, akinek úgy jön be, ahogy van és nincs baja az amúgy teljesen normális öltözködésével.

Ha nem ő az, bocs! :)

2011. jan. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
jav.: "pesti"
2011. jan. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!