Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó valakit bizonyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó valakit bizonytalanságban tartani?

Figyelt kérdés

arra gondolok, hogy nem mutatja ki túlságosan az érzéseit, kissé visszafogott a lánnyal/fiúval, tartja a távolságot de ha együtt vannak (szex) mindent beleadnak, de ha nincsenek együtt akkor nem mennek egymás agyára, nem keresik egymást sokszor...

(gondolok itt arra, hogy ne unják meg egymást)


2011. jan. 10. 19:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Bizonytalanságban tartani valakit legalább olyan tisztességtelen dolog, mint átverni őt!


Akármilyen is a kapcsolatotok, azt mindig tisztázzátok őszintén! Ennyit megérdemel a másik! Legyen benned ennyi tisztesség!

2011. jan. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem annyira konkrét ez a cikk, amit mond, abban szerintem igaza van
2011. jan. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A szeretői kapcsolatot ne keverjük össze a bizonytalansággal. Nekem volt szexpartnerem, de úgy, hogy mindent előre tisztáztunk.
2011. jan. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hát én biztos hogy szakítanék ezért...ha ilyen lenne velem a (leendő) párom, csak annyit váltana ki ezzel belőlem, hogy elbizonytalanodnék, azt hinném nem tetszem eléggé vagy hogy csak játszik velem..így elmenne a kedvem az egész dologtól.

Én a rendszeres, rendes kapcsolattartást igénylem.

Szerintem ezzel majdnem mindenki így van.

19/L

2011. jan. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A megállapítás addig igaz, amíg ismeretlen Facebook-profilok szintjén vannak a felek. Ha már van benne személyesség is, akkor szerintem nem működik.
2011. jan. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!