Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó valakit bizonyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó valakit bizonytalanságban tartani?

Figyelt kérdés

arra gondolok, hogy nem mutatja ki túlságosan az érzéseit, kissé visszafogott a lánnyal/fiúval, tartja a távolságot de ha együtt vannak (szex) mindent beleadnak, de ha nincsenek együtt akkor nem mennek egymás agyára, nem keresik egymást sokszor...

(gondolok itt arra, hogy ne unják meg egymást)


2011. jan. 10. 19:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hát egy ideig működhet a távolságtartás de 1 idő után tönkrevágja az egész kapcsolatot.
2011. jan. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
például egy szeretői kapcsolatban
2011. jan. 10. 19:51
 3/15 Moszuke ***** válasza:
és ennek mi értelme van? ezt valami tinimagazinba olvastad, hogy bizonytalanságban kell tartani a párod?....
2011. jan. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

[link]


ezt olvastam és kíváncsi lennék a véleményetekre

2011. jan. 10. 19:54
 5/15 anonim ***** válasza:

hát egy párkapcsolat nem arról szól, hogy egymás agyára kell menni...épp hogy nem

de bizonytalanságban tartani?, azért legyen biztos, hogy kellek neki, és ő is kell nekem, nem csak az ágyban, hanem ha vmi problémám/mája van, akkor is - csak ez nem azt jelenti, hogy óránként hívogat, mintha anyám lenne és én meg 5 éves

Főleg akkor gázos ez a bizonytalanságban tartás, ha az egyik fél 100 szerelmes, a másik meg csapong, megcsalja, de mégis azt mondja, hogy azért kellesz nekem, és darabokra töri ezzel a szerelmes fél szívét

2011. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A kíváncsiságát, érdeklődését kell mindig fenntartanod, azzal, hogy kicsit sejtelmes maradsz, nem teljesen kiismerhető, mindig megújuló.Így van értelme a kérdésednek, mert amúgy marhaság.
2011. jan. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

igen.. a cikkre meg:

köztudott, hogy ami még nem a tied, vagy éreztetik veled, hogy nem a tied, arra jobban vágysz

ha a pasi vagy a nő nem azt sugallja, hogy a tied vagyok, soha nem veszíthetsz el, és ha lábadat is belém törlöd, akkor is a tied vagyok, az nem olyan vonzó, ha egy kicsit teperni kell, az kihívás, tetszik bármelyik félnek


de nem szabad átesni a ló túlsó felére: belétörlöd a lábad, kell a szeretet

2011. jan. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Moszuke ***** válasza:

nem szeretem ha kutatások és könyvek mondják meg nekem, hogy viselkedjek a párommal és, hogy ő hogy viselkedjen velem.

van 1-2dolog amiben látok értelmet, de a linkben írtakban nem sokat.

én egyenes őszinte, érzelmeit kimutató ember vagyok.. nem fogok titokzatos kukit játszani mert papír forma szerint az bejön a nőknek.. tojok rá.. papír forma szerint bejön nekik az őszinteségem és az belsőm kimutatása.. ez nekem bőven elég és ezt legalább nem kell megjátszanom.

2011. jan. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez bizony úgy marhaság, ahogy az összes cikk. Nem hamis faszsságok miatt kell másképp bánni a párunkkal, főleg nem ilyen negatív módon. Mindenki legyen saját maga, ne pedig utasításokat kövessünk!
2011. jan. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

az én kedvesem azt mondta, tudja, hogy mindig mellette vagyok, de szereti bennem, hogy egy kicsit mindig meg kell hódítania

20/L

2011. jan. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!