Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lemenjek, békén hagyjam, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemenjek, békén hagyjam, vagy csak egy levelet küldjek vipen?

Figyelt kérdés

Egy jópárszor kiírtam már ezt a kérdést,de most írom ki utoljára. 17f vagyok és van egy lány ő 16.

Nyáron majdnem jártunk annyira szerelmesek voltunk,de elb@sztam és összevesztünk.

Azóta csak Novemberben beszéltünk,mert névnapja volt és felköszöntöttem,de akkor élőben és vettem is neki ajándékot,de most nem lényeg.

Mostanában nagyon nyomul rá egy tetves c!gány gyerek és nagyon nem szeretném ha összejönnének és azt terveztem holnapra,hogy melegyek holnap és megmondom neki,hogy hülyeséget csinál.

Nagyon változó vákaszokat kaptam.

Van aki azt mondta,hogy hagyjam békén,mert csak beégnék előtte.

Van aki azt modnta,hogy élőben beégnék ezért küldjek neki egy levelet vipen.Van aki azt mondta,hogy jobb megtenni és megbánni mint nem megtenni és örökké bánni.

Na szóval éjjel átgondolom és akkor lemegyek,békénhagyom,vagy csak levelet küldök neki.

Csak légyszi írjatok választ,hogy TI mit csinálnátok a helyemben.És élet halálról lenne szó,mert ha összejön vele akk egy életre vége,mert nekem akkor már nem kell így viszont még hátha... Köszi és Légyszi azt írjátok amit TI TENNÉTEK!!!!


2011. jan. 9. 23:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Jó, csak ha váratlanul mész, annak is meg van a kockázata, hogy valamiért pont rosszkor mész és meg sem hallgat. Azért próbáld meg, hátha szerencséd lesz.

Viszont ha nem említed meg neki, hogy szeretnéd, hogy veled járjon, vagy esetleg tényleg nem is szeretnéd, vagy nem érdekel, akkor nem valószínű, hogy nagy hatást fogsz rá tenni.

Már csak azért is, mert lehet, hogy azt fogja gondolni: itt ez a pasi, nem akar tőlem semmit, csak beállít ide és parancsolgat, hogy kivel járjak és kivel ne.

Ez meg nem egy túl jó kezdet.

2011. jan. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egy rohammal kell bevenni a várat. :) Menj és mondd meg neki, hogy járjon veled. Minek elaprózni... Hajrá!


Én a helyedben elmennék hozzá, vinnék egy szál virágot és megmondanám, hogy gondolkodtam a dolgon, hajlandó vagyok önuralmat gyakorolni és legyen az én csajom. És mondhatod, hogy megőrjít a tudat, hogy más pasival fog kavarni. Ne hegyezd ki a dolgot, hogy cigóval kever.... Varázsmondat : KELLESZ NEKEM! :) Mélyen a szemébe nézve, halkan, de nagyon határozottan.


Majd írj, hogy mi lett.

2011. jan. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Lementem és kezében ott volt egy virág amit attól a cigánytól kapott.

Nem mondtam neki,hogy járjunk csak megkérdeztem,hogy miért vele ? Miért egy 20 éves cigánnyal ?

Err ő: mert normális és azt hajtogatta,hogy járunk.

De egyszer sem mondta,hogy nem is akar vagy,hogy nem jön be neki. Csal azt,hogy nem járunk.

Szal lényeg,hogy ha nem is akart volna akkor mondta volna,hogy nem is akar tőle semmit,de az kimaradt,mert szertintem akar.

Én innentől nem akarok tőle semmit.

Már nem én vagyok az a fiú akire éjjel nappal gondolt nyáron,hanem az a csöves paraszt :(

ENNYI.

Nem erőltetem.

Csak ennyit tudok mondani: lesz másik :(

2011. jan. 10. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!