Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lemenjek, békén hagyjam, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemenjek, békén hagyjam, vagy csak egy levelet küldjek vipen?

Figyelt kérdés

Egy jópárszor kiírtam már ezt a kérdést,de most írom ki utoljára. 17f vagyok és van egy lány ő 16.

Nyáron majdnem jártunk annyira szerelmesek voltunk,de elb@sztam és összevesztünk.

Azóta csak Novemberben beszéltünk,mert névnapja volt és felköszöntöttem,de akkor élőben és vettem is neki ajándékot,de most nem lényeg.

Mostanában nagyon nyomul rá egy tetves c!gány gyerek és nagyon nem szeretném ha összejönnének és azt terveztem holnapra,hogy melegyek holnap és megmondom neki,hogy hülyeséget csinál.

Nagyon változó vákaszokat kaptam.

Van aki azt mondta,hogy hagyjam békén,mert csak beégnék előtte.

Van aki azt modnta,hogy élőben beégnék ezért küldjek neki egy levelet vipen.Van aki azt mondta,hogy jobb megtenni és megbánni mint nem megtenni és örökké bánni.

Na szóval éjjel átgondolom és akkor lemegyek,békénhagyom,vagy csak levelet küldök neki.

Csak légyszi írjatok választ,hogy TI mit csinálnátok a helyemben.És élet halálról lenne szó,mert ha összejön vele akk egy életre vége,mert nekem akkor már nem kell így viszont még hátha... Köszi és Légyszi azt írjátok amit TI TENNÉTEK!!!!


2011. jan. 9. 23:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
még mindig itt vagy?:)azt hittem már elindultál:)igy sosem fogsz odaérni!!
2011. jan. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szóval menjek ?
2011. jan. 9. 23:24
 3/13 A kérdező kommentje:

Nade ez így mégsem jó....

Mit fog szólni,ha csak így hetek után ott vagyok előtte ?

Van rá esély,hogy még örül is nekem ?

2011. jan. 9. 23:31
 4/13 anonim ***** válasza:
amúgy tudom h mire megy ki a játék,arra hogy ki akarsz minket idegelni minket azzal h 500x felteszed a kérdést,de nem:)mert én mindegyikre fogok válaszolni,és csak irigyelni tudlak h te ilyenekre ráérsz:)csodás estét!!!
2011. jan. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
menjél,és az erő legyen veled!!!!!!!!!!!!:)
2011. jan. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Bocsi,h ráérek....

Kicsit kivagyok szal ne haragudj.... köszi

2011. jan. 9. 23:39
 7/13 anonim ***** válasza:

Menjél! Nem csak azért, mert a kérdésed sokszori feltevése is azt igazolja, hogy nagyon menni akarsz. :D

De ha tényleg komolyan akarsz vele beszélni, ha hatni akarsz rá, akkor azt a szemébe kell mondanod, hogy ne csak egy levelet kapjon, hanem lássa beszéd közben a tekintetedet.

Nem biztos, hogy sikerül, de próbáld meg. Ha nagyon akarod a lányt, akkor tedd félre a büszkeséged a találkozás idejére!

Ha valami nem jól sül el, esetleg félreérti amit mondasz, vagy valamiért nem tudod jól megfogalmazni, na, akkor jöhet a levélírás második lehetőségként, ahol már összeszedettebben le tudod írni amit gondolsz, érzel.

Persze még így sem biztos, hogy összejön, akkor tényleg békén kell hagynod.

Én sok sikert kívánok! :)

2011. jan. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja, azért értesítsd valahogy, hogy mész!
2011. jan. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

óóó köszi szépen :) Már most be vagyok szarva :$

Nem tudom mi lesz.

Nem is az érdekel,hogy velem járjon,hanem,hogy ne azzal a parasztal =/

2011. jan. 9. 23:45
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát,de pont az a lényeg,hogy váratlanul
2011. jan. 9. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!