Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan lehet azt tudni ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet azt tudni ha az expasimnak már van másik csaja bár ő ezt tagadja?

Figyelt kérdés
Azért érdekel mert engem is még mindig keres de hülye kifogásokat talál ki csakhogy ne kelljen velem lennie!Én még mindig szeretem amivel ő tisztába is van de szeretném már tudni mi folyik itt mert olyan fura ezaz egész!Beszélgetni tudok róla vele mert mindjárt aztmondja hisztizek csak vagy kerüli a témát.
2011. jan. 8. 22:43
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi kimaradt a "nem"onnan hogy ..beszélgetni nemtudok róla vele...
2011. jan. 8. 22:59
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha mindjárt azt mondja hisztizel és kerüli a témát elég valószínű, h van neki..

De ez téged nem szabad, hogy érdekeljen, mert ha már valakivel szétmentetek, annak meg van az oka, újrakezdeni ilyenkor az esetek legnagyobb többségében nincs értelme és egyből nem csaphat át egy szerelem barátságba ezért a legjobb ha egy ideig nem találkoztok, mondjuk pár hónapig, amíg le nem csillapodnak bennetek az érzelmek !

2011. jan. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!