Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LittleFairy: kérdése:

Miért Tagadja h szeret?

Figyelt kérdés

Az a szitu h van egy fiú az osztályomban..már 5ödik óta bele voltam zúgva.és 7edikben ugy gondoltam h oké nem teccem neki akkor hagyom az egészet..és akkor elkezdődött..msn-en azt mondta h teccem neki.és órán amikor mögöttem ült előrenyujtotta a lábát én az enyámet hátra és simogattuk egymáséét^^

Most nyolcadikos vagyk.A fiú, Robi hálistennek egyre jobban szeret..de nem mondja senkinek csa nekem ,nekem is csak msn-en..és mindnekinek azt mondja hogy ne is teccem neki..

Most már ott tartunk h egymás kezét simagutjuk amikor senki nem lát..mosolygunk egymásra és mikor elmegy mellettem mindig valamien módom hozzáméér..


2010. okt. 7. 16:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert fél, hogy elkezdik piszkálni vele az osztálytársai.
2010. okt. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jóó..de ha tényleg annyira szerelmes amennyire mondja?
2010. okt. 7. 16:41
 3/13 anonim ***** válasza:
gyerek még
2010. okt. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát ez a baj..de én nagyon szerelmes vook belé
2010. okt. 7. 16:43
 5/13 anonim ***** válasza:

Ő is lehet beléd simán...

De per pillanat, tőle ennyi telik.

2010. okt. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Réti bubuzér ***** válasza:

Miért tagadja hOGY szeret?

Az a szitu, hOGY van egy fiú az osztályomban. Már 5. óta bele voltam zúgva, és 7-ben úgy gondoltam hOGY oké, nem teTSZem neki, akkor hagyom az egészet. (és) Akkor elkezdődött. Msn-en azt mondta hOGY teTSZem neki. (és)Órán amikor mögöttem ült, előrenyÚjtotta a lábát, én az enyÉmet hátra és simogattuk egymásét^^

Most nyolcadikos vagyOk. A fiú, Robi hálistennek egyre jobban szeret, de nem mondja senkinek csaK nekem, DE nekem is csak msn-en. (és) Mindnekinek azt mondja hogy neM is teTSZem neki.

Most már ott tartunk, hOGY egymás kezét simOgAtjuk, amikor senki nem lát. Mosolygunk egymásra és mikor elmegy mellettem, mindig valamiLYen módom hozzámér...


Meg akartam számolni, de feladtam. Ha ugyanúgy beszélsz, ahogy írsz, akkor nem csodálom, hogy szégyell mások előtt...

2010. okt. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm széépen!:D

És olyan furcsa mert orán ugy néz rám h ..attól elolvadok..

Szünetbe meg ha a haverjai piszkálnak akkor ő is..

Mintha nem is ugyanaz az ember lenne!Pedig korához képest nagyon érett!

2010. okt. 7. 16:47
 8/13 A kérdező kommentje:
Jólvan bocsánaat!:(
2010. okt. 7. 16:48
 9/13 anonim ***** válasza:

"és mindnekinek azt mondja hogy ne is teccem neki"


Szégyenlős.



"Most már ott tartunk h egymás kezét simagutjuk amikor senki nem lát..mosolygunk egymásra és mikor elmegy mellettem mindig valamien módom hozzáméér.."


Viszonozd. :)

2010. okt. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Persze ez természetes én is viszonzom...

ja és ahozz képes h nem járunk.nagyon féltékeny!:O

2010. okt. 7. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!