Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tagadja a lány hogy szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadja a lány hogy szeret?

Figyelt kérdés

Van egy lány akt 1 éves ismerek elvoltunk brátok voltunk stb...én többet éreztem mint barátság el is mondtam jött egy kis szünet de semmi előre lépés kínos erről beszélnem neki vagy nem is tudom..viszont a legojbb barátnője elmondta h imád nagyon szeret csak fél vagy nem is az hogy fél hanem nem akarja elveszíteni ezt a baráti kapcsolatot ami kialakult köztünk de én már nem birom ki hogy nem csókljam meg vagy simogassam meg ha látom szinte szenvedek már a hiányától : ( segítsetek mit tegyek és kérlek csak normálisan válaszoljatok

16 évesek vagyunk mindketten


2010. aug. 26. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a suliban egyedül van egy pillanatra, és nincs körülötte senki, odamész, és szimplán megcsókolod. Adja majd saját magát az egész helyzet, azt mondtad szeret? Akkor mitől félnél? Visszafog csókolni, és boldogan éltek.
2010. aug. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Áh de bárkihez odamegyek megcsókolom ha arról van szó de nem is egy iskolába járunk és amugy se merem megcsókolni pedig annyira szeretem :(
2010. aug. 26. 23:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Ő szeret, te szereted, csak 'titkoljátok'... nem meritek beismerni, itt lépni kell, vagy cseszheted az egészet, lehet, hogy életed párja. Na legyél nyuszi, az meg egy pozitívum, hogy nem egy iskolába jártok, nem mentek egymás agyára. Ne písz.
2010. aug. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocs, Ne* legyél nyuszi.
2010. aug. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Végén pedig, Na písz. Fránya a, és e betűk. :D:D:D
2010. aug. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, merd megcsókolni, nemlesz semmi komoly hogy ha így lazáltok... 3ilyen hosszan tartó(nálam a hosszan tartó háromnegyedévXD) kapcsolat alakult ki köztem és a többi személy közt. Megcsókoltam, eleinte énse mertem. Valahol másik felhasználón megvan a kérdés, énis ilyet kérdeztem. Csókold meg ne félj :)
2010. aug. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást de nekem a szemembe mindig azt mondja h barát :/
2010. aug. 26. 23:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor is CSÓKOLD MEG. Értsd meg nincs vesztenivalód, a barátsága ugyanúgy megmarad, ha esetleg kisasszézna az egész alól.
2010. aug. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem isvolt ilyen hogy eleinte barát-barát utána elkezdtünk érezni egymás iránt valamit... és mivel egyikünk se lépett az lett a vége hogy már nemis beszélünk :D úgyhogy lépj mert akkor kb erre számíthatsz
2010. aug. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!