Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem legyőzheti a büszkeséget?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 19:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Egyébként nehéz, mert most afféle évődés van köztünkm úgymond játszunk egymással.
2011. jan. 9. 16:42
 12/14 anonim ***** válasza:

A büszkeségemet semmi sem győzheti le!!!!

A szerelmem tudom hogy még mindig szeret és én is őt még sem vagyunk együtt!!!És mindezt miatta meg az én büszkeségem miatt!!!Én már probáltam hogy halgatok a szívemre de mindig rákeféltem!!!!Azóta már beletörödtem hogy egyes dolgok nem változnak...

Üdv!

ui:Ami egyszer tönkre megy az tönkre megy másodszor is!!!!

2011. jan. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia!játszotok egymással-ezalatt mit értesz?

leírnád nekem.

2011. jan. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

01-08 20:09 vagyok. Ahogy visszaolvasom az utánam szólókat, eléggé meglepődtem, hogy a sokan azt mondják, csak a kapcsolat elején győzheti le a szerelem a büszkeséget.

Azt hiszem, megint szerencsésnek érezhetem magam. Nálunk mindketten kicsit túlságosan is büszkék vagyunk, de a párom még rajtam is túl tesz. Ha valakire egyszer megharagszik, soha nem bocsát meg, senki nem kap tőle még egy esélyt, ezt már több esetben bizonyította is. Nő után meg még soha nem futott, soha nem kezdeményezett békülést. Ezt velem is tisztázta a kapcsolatunk elején.

Azonban ahogy egyre jobban megszerettük egymást, egyre jobban leadott ebből a büszkeségből az irányomban és én is az enyémből az irányában.

Most már két éve vagyunk együtt és amíg az elején apróságok miatt is majdnem szétmentünk, mert egyikünk sem volt hajlandó meghajolni (pedig akkor még ezerrel lángolt a szerelem és a szenvedély, meg rózsaszín köd, meg miegymás), most már igencsak félretesszük a büszkeségünket a másik miatt.

Szóval nem a levegőbe beszéltem, hanem a saját tapasztalataim alapján.

Eddig azt hittem, ez másoknál is így van, de úgy látszik nem.

Mindenki inkább a büszkeségével akar élni, mint a szerelmével?

2011. jan. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!