Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem legyőzheti a büszkeséget?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 19:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. jan. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Na ez egy jó kérdés.

Úgy gondolom, hogy az első időszakban (lila köd) mindig győz a szerelem. Aztán az idő haladtával egyre jobban előtérbe kerül a büszkeség. Ekkor kezdődnek a problémák. Ami utána jön, az párkapcsolattól függ. (Nekem szakítás lett belőle, fél éven belül).

Még az is elképzelhető, hogy ezért válnak el egyre többen manapság. Bár házas még nem voltam, nem tudhatom :D

19/F

2011. jan. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nekem ugy volt hogy először hiába volt lila köd,reménykedtem,és büszke voltam,nem csináltam semmit,aztán a végén már szó szerint bármit megtettem volna.
2011. jan. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Igen, csak nagyon nehezen. Az elején, nagyon szenvedélyes időszakban inkább a büszkeség győz a fellángolással szemben. De később, ha komoly a kapcsolat és a szerelem mellé már szeretet, megértés, összetartozás érzése is társul, már jobban átgondolja az ember, hogy a szerelmével, vagy a büszkeségével akar élni.

Nálunk az elején pont a büszkeségünk miatt voltak nagy veszekedéseink, most már megtanultuk jobban kezelni. Egymás kedvéért.

2011. jan. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi, a válaszokat.:) Jó tudni! Engemet is, és a lányt is ez tartja vissza a büszkeség.:(
2011. jan. 8. 20:10
 6/14 anonim ***** válasza:
szerintem az időnek ehhez semmi köze :) egy ember vagy zsigereiben büszke, vagy sem, ez alapvetően a jellem kérdése. persze ehhez hozzájárul a neveltetés, stb. is, de ha valaki igazán büszke, az büszke, és kész, az elején, a közepén, meg a végén is, ha bele gebed is a szerelembe, akkor is. (persze az is más, ha valamilyen törés hatására lesz komolyabb tartása a másikkal szemben, de gondolom nem erről van szó)
2011. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolóval nem értek egyet!

Nekem is meg volt az a bizonyos lila köd!

Rózsaszín felhőcskék meg minden :)

Aztán az idő haladtával ugye a dolgok folyamatosan változnak!

Én a mai napig szerelmes vagyok a volt barátomba és ő is szeret még azóta voltunk együtt de szintén csak összekaptunk! ő is büszke és én is! Azóta nem keressük egymást pedig csak egy apró kis vita volt!

Ez a szerelem mindent legyőz csak az elején van meg sajnos!

2011. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
igen!!! én is pont így vagyok.
2011. jan. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Figyelj,ha Szereted tedd le a büszkeséged,és nyiss a lány felé mindkettőtöknek jobb lenne. Egyébként én pont így vagyok mint te, a fiú is tök büszke meg én is, tudom milyen ez.
2011. jan. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm, a válaszokat. Jó tudni nem vagyok egyedül a problémával.
2011. jan. 9. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!