Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám izolálni magambó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám izolálni magamból ezt a belső késztetést vagy vonzalmat a lányok iránt?

Figyelt kérdés
Mit tegyek, ha nem szeretném, hogy megtetszen többet egy lány? Nem akarok bnőt, jól megvok egyedül, csak az a baj, hogy folyton megtetszik valaki és csak szenvedek miatta meg összezavarodok. Nincs erre vmi megoldás? A kémiai kasztrálás hogy működik?
2011. jan. 8. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:

nem tudom... de sajnálom hogy így érzel, biztos nagyot csalódtál bennünk, nőkben, hogy már ide jutottál. de alapértelembe véve az ember egy térsas lény, úgyhogy lehet nem kéne teljesen kiölni magadból a vonzódást, mert később már bánni fogod. Most szerintem pihentesd a dolgot, ha megis tetszik valaki, hagyd figyelmen kívül.

Olvasd el ezt, talán segít:)

[link]

2011. jan. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem is annyira a nőkben csalódtam. Inkább alkalmatlan vagyok erre az egészre. Tudom, hogy az ember társas lény, de ez sztem sehogy sem fog működni, mert nem lehet jó vége. Én meg egyedül sokkal jobban is elvagyok.
2011. jan. 8. 13:44
 3/5 Bretso ***** válasza:
16%
Ólomterápia. Fegyver benne golyó, fejedhez fogod és meghúzod a ravaszt. Garantált hatás.
2011. jan. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nem vagy egyedül (ha ettől jobb 1 fokkal), az emberek jórésze ilyen problémákkal küzködik, nem lehet mindenkinek csaja, ugyanúgy ahogy nemlehet minden csajnak pasija, vannak akik egyszerűen nem erre születtek és kész ilyen az élet. Amit neked tudok tanacsolni az, hogy minden erőddel légy azon, hogy lekösd magad, értem ez alatt: rengeteg hobbi, vagy munka, vagy akar tanulás is az jön be neked. A lényeg, hogy mindig csinálj valamit még időd se legyen csajra gondolni, ezáltal a belső késztetést a minimálisra tudod csökkenteni... kiirtani sajnos teljesen nem lehet igy kódólták ezt az ösztönt belénk, ilyenek vagyunk igy kell elfogadjuk magunkat úgy, hogy fel a fejjel, vannak fontosabb dolgok is az életben mint a csajozás! Remélem segitettem! 19/F
2011. jan. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ÁLLJ TALPRA! Nem hiszem el hogy nem megy. Bemeséled magadnak. Tapasztalat. 18/F
2011. jan. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!