Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok szerintetek a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek a külső fontos vagy a belső?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy szőke herceg de szerintem a belsőm sokkal jobb mint a többi fiúé.
2011. júl. 12. 23:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
akármit fognak mondani akkor is a külső fontos nekik:)
2011. júl. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Először a pasik is megnézik a csajt, aztán kezdenek el vele dumálni! Fordítva is így van!
2011. júl. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
A külső meg fog, a belső meg tart.
2011. júl. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A külső megfogja az egzisztencia megtartja.
2011. júl. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Fontos a külső is, de még fontosabb a kisugárzás. Mivel külsőre is mindenkinek más tetszik, van remény.
2011. júl. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

külső megfog belső megtart.

tudom nagy közhely,de így van. mondjuk évek múlva már inkább a belső lesz fontosabb de akkor sem lesz a külső elhanyagolható

2011. júl. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

külső megfog és meg is tart addig amíg rá nem jönnek h. egy nulla vagy (kb 1-2hét, és ezért vannak a gyorsszakítások, mert rosszul választanak)

de néhány esetben ez eltart akár éveken át is "h. rájöjjenek h. ez a csávó nem nekik kell és többet érdemelnek (ezt értékelem mert ilyenkor igazuk van!!!),

bármit is szeretnél elsőre te is külső alapján ítéled meg

ha nem tartozik bele a szuper/jó/szép/átlagos/elmegy kategóriába akkor nem fogsz vele összejönni, még ha belül egy aranyember is

2011. júl. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"A külső megfog a belső megtart"

Pont ezt akartam mondani. :)

Nekem a benső fontosabb. Azért nem árt ha az illető kinéz valahogy, de ha jól ellehet vele beszélgetni, kedves, humoros, akkor olyan mindegy..

2011. júl. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
nekem a belsővel vannak a legkritikusabb elvárásaim, lehetsz adonis de nem fogsz kelleni ha nem vagy az esetem belsőleg. és ha csúnya vagy, ez akkor is fentáll. ennyi. saját véleményem, de nekem ne mondja meg senki hogy én a külsőre megyek. mert neeem. maximum kisugárzásra.
2011. júl. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a belső, de azért a külsővel is törődni kell.

Én nem sminkelem magam, és a pasiktól sem várom el hogy lila hajuk legyen:D

Beszélgethetnénk, írj, ha van kedved.

2011. júl. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!