Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok szerintetek a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek a külső fontos vagy a belső?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy szőke herceg de szerintem a belsőm sokkal jobb mint a többi fiúé.
2011. júl. 12. 23:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Összefügg a külső bordás, ezért nem csúszik. A belső pedig fel an fújva, hogy ne legyen lapos a külső.
2011. júl. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a belső fontosabb. A helyes pasik általában bunkók, tisztelet a kivételnek. Fontosabb hogy egy fiú kedves, udvarias és érzéki legyen.

szerintem, de ez csak saját vélemény.. :)

2011. júl. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A lányoknak csak a külső fontos, bármit is mondanak.
2011. júl. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat. De én is inkább a belsőt nézem egy lánynál nem a külsőt:) de még jöhetnek válaszok:)
2011. júl. 13. 08:55
 15/17 anonim ***** válasza:

belső fontosabb, de nem az ilyen romantikus puhap.csök jönnek be hanem a vicces magabiztos fiúk:D

persze én is jóképű pasikról álmodom stb de egy kevésbé jóképűvel is összejönnék ha tetszene.... persze azért vannak határok:D

16L

2011. júl. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Mondhattok akármit...nem hiszem,hogy ha egy girhes,igénytelen,csúnya csávó odamegy hozzátok,szívesen beszélgettek vele.Pedig lehet,hogy baromi jó arc..de ha ránézel,nem azt látod..és mások sem azt látják.Sokakat befolyásol,h mások mit szólnak a párjához.Meg amúgy is az első benyomás általában külső alapján fogalmazódik meg az emberben.

Szóval,bárhogy is áltatjátok magatokat: A KÜLSŐ SZÁMÍT;)

2011. júl. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én bármikor elfogadnám pasimnak a következőket: Király L. Norbi, Ville Valo, huh, most nem jut eszembe a többi... Én őket tökéletesnek látom, mindkettő a belsője, iszonyú vonzó karaktere miatt teszett meg. Egyébként nagyon de nagyon válogatós vagyok pasik terén (mások is mondták már), és ez nem a külsőre vonatkozik, nekem a belsőre. Igaz, hogy fontos a külső is, de a hangsúly nem azon van, ha hiszed, ha nem :). Nincs is fiúm két és fél éve, és 23 vagyok.
2011. júl. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!