Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak még normális pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még normális pasik egyáltalán?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és eddig 2 'úgymond' barátom volt... az egyik bevallotta hogy csak szexet akart, de mivel én nem akarom nem akar...

a második mondta hogy szeret meg minden, de valahogy vele sem úgy mentek a dolgok ahogy annak kellett volna...

egy hete kb összevesztem vele is, és azóta nem ír sehol, így gondolom elfelejthetem...

van egyáltalán olyan pasi aki nem csak futó kalandot akar, hanem szeretni is tud?


2011. jan. 8. 00:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Van, de keresni kell:) Regelj társkeresőre.Ott sok normális van. Viszont az a szar, hogy a legnormálisabbak nem vmi szépek:( De megéri őket választani és kikupálni, hisz egy jó ruha sokat dob, stb.:)
2011. jan. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én azthiszem olyasmi lennék...:) amugy ne add fel előtted az élet!
2011. jan. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
59%
Sajnalom dragam, de a 15 evesek kozt meg nincs olyan, amelyiket ne aormonjai hajtanak, de majd kesobb lesz, ne felj, addig is legy ilyen eros, es mondj nem-et, amig ugy erzed, hogy nem vagy esz ra.
2011. jan. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
jelen :)
2011. jan. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
már kihaltak.
2011. jan. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 acel ***** válasza:

majd rájössz hogy az idő múlásával egyre kevesebb normális pasi lesz majd ahogy sok idő eltelt újra normálisnak fogod őket látni, de akkor már az életedet jórészt leélted...

én lassan 22 leszek de normális lányt nem találok, csak olyat aki boldog párkapcsolatban él. Tehát elméletileg létezik "normális" csak szerencse kell hozzá! :) 22f

2011. jan. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, és örülök hogy vannak még ilyenek... csak egyszer találjam meg a nekem megfelelőt :S
2011. jan. 8. 00:18
 8/20 anonim válasza:

Van , itt vagyok én pl , már régóta szeretnék egy normális barátnőt, de eddig mindig plázapics@kba meg discósk***@kba botlottam .


21/F

2011. jan. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én. Mondjuk ronda vagyok, és senkinek sem kellek.
2011. jan. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én. 15 éves vagyok, egy ideig még nem akarok szexet. Barátaim, eddigi barátnőm szerint aranyos, jóképű, kedves, nagyon romantikus vagyok. Ebbe még semmi hiba...csak van barátnőm :) de igenis vannak ilyen srácok. :)
2011. jan. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!