Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Terelés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Terelés képpen vagy már tényleg nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Volt barátom mutogat nekem különböző csajokat,h mit szólok hozzá.de állitolag nem fűzi egyiket se. Akkor miért mutogatja? azt tudni kell,h mióta szétmentünk jó barátok lettünk, karácsonykörül viszonyt történt köztünk vmi...sztem tudjátok mire gondolok.és akkor mondta,h gondolkozott az újrakezdésen.de akk miért mutogatja őket?
2011. jan. 7. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:

hmm.. Szerintem kíváncsi, hogy féltékeny leszel-e.


Hasonló volt a helyzet velem is, nekem bevallotta, hogy kíváncsi volt féltékeny leszek e. :)

2011. jan. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És végül mi lett veletek? Multkor találkoztam egy másik volt barátommal és akkor nem tetszett neki a dolog... Szerintem ő nem csak egyszerű barátságot érez irántam... vagy én vagyok a túl buta?
2011. jan. 7. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!