Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a szex érdekében?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a szex érdekében?

Figyelt kérdés

Már több, mint 1 éve (pontosabban 14 hónapja) együtt vagyok a pasimmal, ebből 5 hónapja nála élek, de még mindig nem feküdtünk le egymással.

Még szűz és nem akar lefeküdni velem (még 0rálisan sem), nem tud úgy feloldódni, hogy arra kerülhessen sor.

1 hónap után fogta meg a kezem, 3 hónap után tudtam elérni nála, hogy megcsókoljon, petting pedig még egyáltalán nem volt.

Nagyon visszahúzódó, érzelmes, már-már nőket megszégyenítően az. És NEM b*zi (mert sokan annak gondolják).


Amúgy mindenben nagyon jó a kapcsolatunk, szeretjük egymást, csak ez áll egy kicsit közénk.


21L


2011. jan. 6. 15:34
1 2 3 4
 31/40 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Akkor közös zuhany sem lenne:)
2011. jan. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

Ez a megcsalós szakítós elég hülyeség már bocs:)

Mert akkor már pont azért csalná meg a csajszi mert 1 éve alatt nem feküdtek le ...nem gondolod?:D

SZerintem nincs mit tenni. vagy vársz, vagy otthagyod.

Sosem tudhatod h ö a nagy ő.

2011. jan. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

Azért a szex is fontos egy párkapcsolatban, ez tény.


Mi van, ha nem is illetek össze szexuálisan? erre még nem gondoltál?

2011. jan. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Most a barátjáról beszéltem.....hogy ő fél attól, hogy megcsalja.
2011. jan. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

18:03-asnak: Nem valószínű, hogy ez a gond, mert mondtam neki, hogy nincs a méretével gond, de nem is vettem észre, hogy ez nyomasztaná valamikor is.

18:14-es: Várok, én sosem hagyom el, nagyon-nagyon szeretem és ha nem is ő a nagy Ő, akkor is nagyon-nagyon el vagyok vele, teljességgel jó a kapcsolatunk.

18:24-es: Nem gondolkodtam rajta, mert sor sem került rá.

2011. jan. 6. 19:02
 36/40 anonim ***** válasza:
hát ne haragudj,végén majd sírni fogsz,h mégsem történt meg a szexuális dolog. azt veszem le ,h tűrni fogsz hosszú ideig,akár hogy imádod szereted,később majd idegeskedni fogsz ,h nincs semmi szeretkezés.ez nem normális dolog.
2011. jan. 7. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 Rendesfiú/19 ***** válasza:
vagy megszokja, hogy nincs szex és nem fog hiányozni neki:)
2011. jan. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt:

[link]

2011. jan. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Olvasgatom a régi témáimat, amikre írtam és elértem a tiédhez. Érdekelne, hogy azóta mi a helyzet? Lefeküdtetek már?
2012. márc. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Azóta se történt meg, én már elfogadtam ezt, nagyon szeretem a páromat, ennyi lemondást megér a párkapcsolatunk.
2012. márc. 4. 13:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!