Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a szex érdekében?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a szex érdekében?

Figyelt kérdés

Már több, mint 1 éve (pontosabban 14 hónapja) együtt vagyok a pasimmal, ebből 5 hónapja nála élek, de még mindig nem feküdtünk le egymással.

Még szűz és nem akar lefeküdni velem (még 0rálisan sem), nem tud úgy feloldódni, hogy arra kerülhessen sor.

1 hónap után fogta meg a kezem, 3 hónap után tudtam elérni nála, hogy megcsókoljon, petting pedig még egyáltalán nem volt.

Nagyon visszahúzódó, érzelmes, már-már nőket megszégyenítően az. És NEM b*zi (mert sokan annak gondolják).


Amúgy mindenben nagyon jó a kapcsolatunk, szeretjük egymást, csak ez áll egy kicsit közénk.


21L


2011. jan. 6. 15:34
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez alapján én is annak gondolom. Mitől olyan biztos hogy nem az?
2011. jan. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Ez már beteges egy fiútól. Ha mindig célozgatsz, hogy legalább pettingeljetek és még így sincs semmi, akkor pszichológusnál a helye a legénynek. Egyáltalán feláll neki? Ezt azért ellenőrizhetnéd.
2011. jan. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:

Hát elég durva ez mit ne mondjak. Elég kitartó vagy. Mondjuk ilyenről még nem is hallottam, hogy egy pasi így viselkedne.

De miért nem akarja ennyi idő után?

(tényleg nem gondolkoztál el rajta, hogy mi van ha mégis meleg, csak a látszatot szeretné fenntartani?)--mert nekem egy ilyen után minden gondolatom ez lenne.

2011. jan. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:

Figy...akármiylen szégyenlős egy pasi...azért ha meglátna bugyiba ahogy rámászol és puszilgatod...felkell h álljon neki mert hát azért na...pasiból van...és abbol már egyértelmű a szex, föleg ha 1 éve már együtt vagytok, teljesen megismerhettétek egymást.

Biztos h nem a fiukat szereti?:/

Volt már h felállt neki és érezted?

2011. jan. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Szoktunk együtt zuhanyozni és mikor feláll neki, akkor gyorsan pironkodik egyet és kimegy a zuhanykabinból.


És ezt csinálja, amikor az ágyban kezdem el puszilgatni is. Látom rajta, hogy jól esik neki, de egy idő után zavarba jön és mondja, hogy haggyam abba, vagy felkell és elmegy TV-zni vagy gépezni.

A nyáron egyszer egész éjjel csináltam, mire azt értem el, hogy nem aludtunk, meg nagyon fáradtan mentünk a nyári melóba is.

2011. jan. 6. 15:44
 6/40 anonim ***** válasza:

Akkor konkrétan térj rá a témára, szögezd neki a kérdést h 1 év után miért nem akar szexelni veled és h mi a baja.

Másképp nem tudod kideríteni!:S Hajrá!!

2011. jan. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Már volt, hogy rákérdeztem, de azt mondta, hogy még nem készült fel rá, nem olyan fontos az, eddig is kibírtuk, várjak még egy kicsit... stb.
2011. jan. 6. 15:49
 8/40 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam régebben. Kapcsolatunk 3. évfordulóján (22 évesen) tudtam rászánni magam, hogy lefeküdjek a már menyasszonyommal. Életem első és utolsó barátnője ő, nyáron veszem el feleségül.

Kitartás, ha igazából szereted, megérted a srácot.

2011. jan. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:

Gyanús. Ugye azt nem lehet ellenőrizni, hogy egy férfi tényleg szűz -e. Lehet, hogy már nem az, és elkapott valami szép kis nemi betegséget egy másik nőtől, amit ugye most "vonakodik megosztani" veled...

Az, hogy egy év alatt sem "készült még fel"(mit kell erre készülni?), nem indok.

2011. jan. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
15:56-os, ha ismernéd akkor nem hinnéd, hogy már volt nője eddig. Nagyon-nagyon visszahúzódó, eléggé meg kellett nekem is dolgoznom érte, hogy egyáltalán szóba álljon velem és értelmesen tudjon egy lánnyal beszélni, mert már akkor izgult meg kezdett szabályszerűen rosszul lenni, ha nővel kellett beszélnie. Így is én hívtam mindig randira meg fel, hogy mikor találkozunk megint.
2011. jan. 6. 16:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!