Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a szex érdekében?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a szex érdekében?

Figyelt kérdés

Már több, mint 1 éve (pontosabban 14 hónapja) együtt vagyok a pasimmal, ebből 5 hónapja nála élek, de még mindig nem feküdtünk le egymással.

Még szűz és nem akar lefeküdni velem (még 0rálisan sem), nem tud úgy feloldódni, hogy arra kerülhessen sor.

1 hónap után fogta meg a kezem, 3 hónap után tudtam elérni nála, hogy megcsókoljon, petting pedig még egyáltalán nem volt.

Nagyon visszahúzódó, érzelmes, már-már nőket megszégyenítően az. És NEM b*zi (mert sokan annak gondolják).


Amúgy mindenben nagyon jó a kapcsolatunk, szeretjük egymást, csak ez áll egy kicsit közénk.


21L


2011. jan. 6. 15:34
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

Hány éves a srác??? esetleg nincs vmi rossz tapasztalata a szexel kapcsolatban? pl családon belül történt dolog?:/...

mert amiatt is lehet neki szorongása.

2011. jan. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
Ez nem normális. 21 évesen már egy lánytól sem tűrném el ezt.
2011. jan. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 Fülünyúl ***** válasza:

Elolvasva a válaszaidat a többi hozzászóló kérdéseire én nem tudok mást mondani, minthogy szerelmed egy hülye. De tényleg. Erre nem lehet mást mondani. Gyakorlatilag semmi akadálya nincs a dolognak.

Vagy valami más van a dolog hátterében, amit eltitkol. Pl. korai magömlés, fél hogy nem tud kielégíteni stb. Ezért fél szexelni veled, mert akkor elhagyhatod.


A "még nem készültem fel rá" egyértelműen kamu duma, mondd meg neki hogy ezt nem hiszed el, mondja el az igazi okot, bármi is legyen az.


29/L

2011. jan. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:

16:06-os: másfél hónappal öregebb, mint én. Amúgy nagyon aranyos, kedves szülei vannak, szerintem kizárt, hogy ilyenek lehettek volna.


16:08-os: Nem igazán beszél a szexről, de azt szoktam érezni, hogy éjszakai magömlése van.

Valamint elmondtam neki, hogy ha már lefeküdne velem, már akkor kielégülnék, de a reakcíójából nem erről van szó.


Szerintem nem mer, vagy fél a szextől... Nem tudom :(

2011. jan. 6. 16:13
 15/40 anonim ***** válasza:

Nagyon tiszteletreméltó és becsülendő, hogy így kiállsz a párod mellett.


(én szerintem nem lettem volna rá képes)

2011. jan. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, nagyon szeretem a barátomat. Amikor összejöttünk, csak fellángolás volt, de most már megőrülök érte, nem tudnák nélküle élni szerintem.
2011. jan. 6. 16:28
 17/40 anonim ***** válasza:

Mondjuk a részéről egy kicsit önző dolognak tartom, hogy miért nem elégít ki téged? Jó oké, ő nem akar szexet, amit te megértesz bla bla...de hol vagy itt te?? Attól még neked örömet kellene okoznia, vagy csak én látom ezt rosszul?


Mert én itt csak azt látom, hogy te önzetlenül áll mellette, holott ő semmit nem tesz érted.

Azt még nem kérdezted meg, hogy ő miért nem elégít ki téged? (attól még nem lenne nem szűz)

2011. jan. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Ilyen áron nem kell a kielégülés. Csak ha ő is teljes érzelmileg, lelkesülve benne van, nem akarom, hogy kényszerűségből olyat tegyen amihez nincs kedve.
2011. jan. 6. 16:36
 19/40 anonim ***** válasza:

"azt szoktam érezni, hogy éjszakai magömlése van"

Akkor itt lesz a bibi. Annyira fél attól, hogy nem tud majd teljesíteni, hogy már előre elstresszeli a szexet. De azért könyörgöm, egy év.. Ez már-már pszichológus szükségességét sejteti.

2011. jan. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

Szerintem is vidd el orvoshoz.

Mert ez tényleg nem normális:S

2011. jan. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!