Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a szex érdekében?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a szex érdekében?

Figyelt kérdés

Már több, mint 1 éve (pontosabban 14 hónapja) együtt vagyok a pasimmal, ebből 5 hónapja nála élek, de még mindig nem feküdtünk le egymással.

Még szűz és nem akar lefeküdni velem (még 0rálisan sem), nem tud úgy feloldódni, hogy arra kerülhessen sor.

1 hónap után fogta meg a kezem, 3 hónap után tudtam elérni nála, hogy megcsókoljon, petting pedig még egyáltalán nem volt.

Nagyon visszahúzódó, érzelmes, már-már nőket megszégyenítően az. És NEM b*zi (mert sokan annak gondolják).


Amúgy mindenben nagyon jó a kapcsolatunk, szeretjük egymást, csak ez áll egy kicsit közénk.


21L


2011. jan. 6. 15:34
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
16:41-es: Nem szeretném megalázni, az meg, hogy elviszem orvoshoz, eléggé úgy hangzik, hogy ciki lenne számára. Inkább kibírom, de ez rosszul venné ki magát.
2011. jan. 6. 16:48
 22/40 anonim ***** válasza:

Kötözd ki és erőszakold meg :D

Így bebizonyítanád neki, hogy milyen jó érzés is a szex és, hogy nem kell félnie tőle.


Nem valószínű, hogy feljelentene :)

2011. jan. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Itt mindenki csak oltogatni tud....:(

Arra gondoltál már, hogy esetleg házasság előtt nem akar lefeküdni veled?

Egyébként nagyon jó dolog, hogy ennyire szereted és kiállsz mellette:) Kár, hogy nagyon kevés az ilyen nő:(

2011. jan. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
16:54-es: Attól félek ettől annyira megbántódna, hogy elhagyna megalázottságában. Nem tennék ilyet vele. Lehet ezzel teljesen megsemmisíteném a szexhez való kedvét és ha nem is hagyna el, akkor sem tudnék utána a szemébe nézni, ha látnám, hogy ezzel megbántottam.
2011. jan. 6. 17:01
 25/40 A kérdező kommentje:

17:00-ás: Köszi szépen.

A házasság előtti szextelenség is felmerült már bennem, de nem olyan hitbuzgó és nem annyira vallásos, hogy utóbbi miatt ne feküdjön le velem.


Viszont ha nem is a vallássossága miatt, de lehet benne valami amit mondasz, köszi, ez az első értelmes és hasznos tanács.

2011. jan. 6. 17:04
 26/40 anonim ***** válasza:

"az első értelmes és hasznos tanács."


Rendes vagy, megérte válaszolni. Ch.

2011. jan. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,ez már nem normális dolog,,én nem bírnám ki mellette ilyen pasival,h 1év után sem akar...
2011. jan. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:

Így külső szemlélőként elég furcsa lehet, de imádom a barátomat és mint ahogy írtam, nem tudnék már nélküle élni, számomra ő a Ő.


Előtte csak egy pasim volt, vele viszont elég gyakran szeretkeztünk. Azóta nem volt részem ilyenben, már megszoktam, csak elég furcsa, hogy nem tudom rávenni a szeretkezésre semmilyen formában sem.

2011. jan. 6. 17:33
 29/40 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Lehetséges, hogy attól fél amit a világban lát. Elég sok szakítás történik a szex miatt, és attól fél, hogy ti is erre a sorsra juttok. Szerintem nem csalnád meg...legalábbis nem tűnsz olyannak, de lehetséges ,hogy mégis ettől fél.
2011. jan. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
A barátodnak nincs esetleg falloszméret-parája?
2011. jan. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!