Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves lány vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves lány vagyok, és kölcsönösen tetszünk egymásnak egy sráccal! A probléma annyi, hogy ő 17 éves - nagyon nagy hülyeség lenne összejönnöm vele?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
TE milyen magas vagy,és hány kilo...ő kb milyen magas és hány kilo?
2011. jan. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
sztem ez a kérdés szempontjából lényegtelen
2011. jan. 6. 15:23
 3/10 anonim ***** válasza:
ha Te hülyeségnek érzed, akkor mindenképpen...
2011. jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Fülünyúl ***** válasza:

17 éves a fiú? Ha szeretitek egymást, miért ne, a ti dolgotok. Azért azt tartsd szem előtt, hogy ebben a korban a fiúk még gyerekek gyakorlatilag, legalábbis túlzottan mély érzelmeket ne várj tőle, nekik még fontosabb hogy a haverok előtt mi ciki mi nem.

Na meg kupakolni akarnak állandóan, előfordulhat hogy ennek reményében hazudik is akár.

De ha ismered és jó ember meg semmi ilyen gond nincs, akkor a kor nem lehet akadály, 16 felett nem büntetnek. :)


29/L

2011. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
engem is csak az tart vissza, h ebben a korban tök más az életfelfogásunk, és attól tartok, hogy most még lehet, h működne, de mi lesz később?
2011. jan. 6. 17:43
 6/10 Madmax12 ***** válasza:

Később,majd ő is kijárja az iskolát,elmegy dolgozni,és utánna lesznek szép gyerekeitek,amikre nagyon büszkék lesztek,és eszedbe fog jutni a levelem,hogy igazam volt.

Sok sikert hozzá!

2011. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Madmax! Nagyon köszi a válaszodat, én is ebben bízok :) Köszönöm a lelkesítést :D
2011. jan. 6. 20:18
 8/10 anonim válasza:
Gondold meg, hogy hosszútávra terveznél-e/tervezel-e Vele. Alkalminak jó lehet mindenképp. Ő nem biztos, hogy Veled sokáig gondolkodna, fiatal még "A" Hapsika.
2011. jan. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mindegy milyen magas, hány kiló, hány éves, hol lakik, stb. sablonos szöveg lesz, de ha a sors úgy rendeli, úgy is összejöttök. vannak értelmileg/érzelmileg éretlen negyven évesek, meg vannak értelmileg/érzelmileg másoknál ezerszer fejlettebb tizenévesek, ez legyen a legkisebb gondod.
2011. jan. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

22-17=5

Az szerintem sok, főleg ebben a korban (már ha valami komolyabbat akarnál kihozni a dologból).

Mondjuk 2x2 is néha 5, de nem hiszem, hogy jó ötlet.

2011. jan. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!