Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet levenni a labarol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet levenni a labarol egy megbantott buszke ferfit?

Figyelt kérdés
osszevesztunk a baratommal az en hibambol. O egy tipikus buszke makacsa ferfi.mivel vegyem le a labarol?sexualitast kihagyva.jelenleg latni sem akar...mondja o..
2011. jan. 6. 13:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Enyém is ilyen. Én odaálltam elé, bocsánatot kértem, elmondtam kerek perec, hogy mit érzek. Elmondtam minden egyes nap. Aztán megelégeltem. Megmondtam, hogy oké, én megtettem mindent, nem fogok átmenni nyávogós, nyalizós, hisztis picsäba, hogy megbocsáss, és otthagytam. Másnap felhívott, hogy tudunk-e találkozni, persze igent mondtam. Mikor odalépett hozzám kérdeztem, hogy mit akar. Azt mondta elpirulva meg mosolyogva, hogy "Szerinted?" És már közelített is a csókért... :) Azóta is együtt.

21/L

2011. jan. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

borulj le elé térdre!Imádkozz hozzá minmt az istened lenne....Majd utána könyörögsz hogy had polírozzad fényesre a farkát a száddal és hogy fizetsz is érte!!!XD

Én ezt bírnám de ne hallgass rám....

Amugy komolyra véve a szót miért vesztetek össze???megcsaltad???Megbántottad??? mert szerintem csak ez lehet a szitu...

Nekem is nagyobb a büszkeségem mint kéne...életem 2 szerelmét is ugy dobtam hogy tudom hogy szerettek engem ,de a büszkeségem akkor is többet ért... :( ....

Én örültem volna neki ha a lányok kitartóbbak lettek volna és kerestek volna mindig maguktól(jó egyszer kétszer kerestek de elhajtottam őket és mindig imádkoztam hogy keresssenek még fel)...Mindig lett volna egy utolsó esélyük amivel talán igy évek mulva is élhetnének vele de ök ezt nem tudják és én meg magamba roskadok néha:( de továbbra is büszke férfi vagyok mert amit elértem és amit eltudok érni , csak ebben vagyok gázos...

Még egy jótanács:exekkel ne kezdj mert ami egyszer tönkrement az máskor is tönkre fog ugyanugy mennni.

Ha tényleg szereted keresd ,tudassad vele hogy szereted és hiányzik és ha télleg szeret és megérdemled hogy szeressen akkor ugy is kibékültök...és légy nagyon türelmes.

Sok sikert!

2011. jan. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ui:Egyik elöttem lévőhöz is csatlakoznék hogy valljál neki öszintén!!!!

Én ezt az egyet tudom már csak díjazni egy lányban!!!!de azt nagyon!!!!

Ha Nekem hazudik egy lány Nálam az már válló ok!!!

2011. jan. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

nem nem csaltam meg. csak mondtam neki pár dolgot amit róla mondtam és nem esett neki jól... nem igzán tudja feldolgozni.. neki nem nagyon lehet ilyesmiket mondani...


azóta már találkoztunk és elmondtam neki mindent őszintén többször is...


de nem is nagyon érdekelte... lefeküdtünk.. azt hittem minden rendben..


de másnap az én sms-emre válaszolva közölte hogy nála nem változott semmi és továbbra sem akar velem találkozni.. és ennyi.

2011. jan. 9. 21:15
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez a fiú nem szeretett Téged!Itt már akkor nem büszkeségről van szó hanem arról hogy már nem érez semmit sem...Szerintem...
2011. jan. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
fura srác ő. de mikor nála voltam észrevettem valamit ami furcsa volt. nem tudhatta hogy én aznap nála leszek mégis kint volt az asztalán egy füzet ami arra az oldalra volt kihajtva ahova régebben én egy szerelmes üzenetet írtam neki.. és oda volt téve az asztal közepére.. akkor az miért volt ott....vajon.pedig tudom hogy régebben az be volt csukva és ott hevert valahol a sarokban.
2011. jan. 10. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!