Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet levenni a labarol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet levenni a labarol egy megbantott buszke ferfit?

Figyelt kérdés
osszevesztunk a baratommal az en hibambol. O egy tipikus buszke makacsa ferfi.mivel vegyem le a labarol?sexualitast kihagyva.jelenleg latni sem akar...mondja o..
2011. jan. 6. 13:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kaja, az jön a szex után :) Hidd el hogy beválik. Amikor be akartam vágódni egy férfinél tuti kajával tettem ezt és mindig bejött :)
2011. jan. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Mivel bántottad meg? vagy min vesztetek össze? Az sokat segítene:)
2011. jan. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Gishart ***** válasza:
0%
Sztem azzal vedd le a lábáról, amit szeret. Pl én szeretek enni, de ha bnőmmel összevesznék, s fizetne nekem egy délutánt a hungaroringen, úgyhogy a vélhetőleg összetört motoromat majd meg is javítják, egyből levenne a lábamról...
2011. jan. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hat igazabol az lenyegtelen de nem olyam dolog amit nem lehet megbocsatani csak o nem birja a kritikat meg a hisztit es makacskodik
2011. jan. 6. 13:50
 5/16 Gishart ***** válasza:
Ismerős. Mint bnőm. Ilyenkor jön a romantika meg az, hogy ő a legjobb és ő tökéletes. Csúnyán fogalmazva lehetne hívni nyalizásnak is:D De ez azért nem olyan. Tégy a kedvébe, s sugározd azt, hogy ő a jó...
2011. jan. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Fülünyúl ***** válasza:

"Hogyan lehet levenni a labarol egy megbantott buszke ferfit?"


Írnak itt mindenféle trükköt meg nyalizást. Baromság. Odaállsz elé és őszintén bocsánatot kérsz. Ezt mindennél jobban díjazza (de nem csak férfi, hanem nő is). És nem kell itt nyalizni meg trükközni. Ha szereted és ő is szeret, meg fog bocsájtani és valószínűleg sokat nősz majd a szemében, hogy képes vagy elismerni ha hibázol, sőt, képes vagy bocsánatot kérni. Rengeteg ember erre képtelen (annak ellenére hogy az ellenkezőjét állítja...).


29/L

2011. jan. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ezen mar tul vagyunk...de a lenyeg azon van h buszke es makacs
2011. jan. 6. 15:14
 8/16 Fülünyúl ***** válasza:
Akkor viszont ő a hülye, megbocsájtani is tudni kell. Kivéve ha olyat tettél, amit nem képes megbocsájtani, ám ez akkor egyben a kapcsolatotok végét is jelenti.
2011. jan. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Madmax12 ***** válasza:

Nem az a nagy ember,akinek sok pénze van,vagy nagy háza,esetleg,aki egy országot vezet,hanem az,aki meg tud bocsájtani!

A barátod még fiatal lélek,és sokat kell neki tanulnia az életben.Hagyd a francba!Ha te képesvoltál bocsánatot kérni,a szememben nagy ember vagy,és biztos vagyok benne,hogy találsz olyan barátot,aki megérdemel téged.

2011. jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mivel bántottad meg?
2011. jan. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!