Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl őszinte voltam azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl őszinte voltam azzal a sráccal, akivel ismerkedek. Mit tegyek ezután? 21L

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismerkedek egy sráccal, nem akarjuk elsietni a dolgot. Pár napja elmondtam az egyetlen kalandom egy lánnyal, ami csak egy csók volt, a buli hevében. Ezt kicsit szerintem túlreagálta, azt mondja, hogy nem tudja kezelni a dolgot, ilyennel még nem volt dolga. Azért mertem neki elmondani, mert gondoltam, hogy ez a pasiknak tetszene, sőt alap a mai világban (hozzáteszem sajnos). Azóta mintha kicsit más lenne a kapcsolatom vele, nem keres, akkor beszélünk, ha én kezdeményezek. Ennyire durva lenne ez a pasiknak vagy csak nekem nem kellett volna ennyire őszintének lennem? Fő az őszinteség? Nem hiszem, hogy ennyire durvát mondtam volna, hogy így megváltozzon minden.

Ő rögtön elképzelte, hogy bulikban én kavarok lányokkal is, ami nem igaz. Egy csók volt és több nem is lesz csajjal, de gondolom ő a legrosszabbra gondolt rögtön.

Mi a teendő, ki rontotta el? Ez már mindig ott lesz ha rám gondol, vagy valami?


2011. jan. 6. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott és gyere át hozzám. Én nem fogok megijedni! :)


Minden emberben megvan a bi hajlam, csak vannak akik ezt elnyomják a társadalmi normák miatt. Becsülöm azokat, akik ki merik próbálni az ilyesmit, bár lányoknál ez teljesen általános.


Én személy szerint izgatónak tartom a gondolatot. Eddig szinte minden bnőm smárolt lányokkal. Semmi furcsát nem látok benne, de ha a srác ennyitől kibukik, képzeld el mi lesz ,ha megkéred, hogy nyalja meg a puncidat! Sztem hagyd a fenébe. :)

2011. jan. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretném hagyni, mert nagyon értelmes srác, csak nem hittem volna, hogy ennyire konzervatív ebből a szempontból. Én sem vagyok rossz kislány, 21 évesen 2 sráccal feküdtem le eddig, nem hiszem hogy nagyon rosszéletű és ribanc lennék emiatt. Én azt gondoltam, hogy neki semmi baja nem lesz vele, azt akartam vele elérni, hogy érezze, hogy őszinte vagyok hozzá, mert elmondtam neki ezt... de rosszul sült el úgy néz ki.
2011. jan. 6. 12:03
 3/7 csakegynév ***** válasza:
100%
Jól tetted, hogy elmondtad szerintem, ha én barátnőm mondott volna ilyet nekem pl. tetszett volna mellesleg nem alap az ilyen mint, hogy leírtad. A srác meg, hogy nem bírja megemészteni az ő baja ráadásul meg már képzeleg és az alapján ítél el látszik, hogy egy féltékeny majom. Szóval jól tetted, hogy elmondtad neki így hamar kiderült, hogy milyen ember is valójában ha szeretne semmi gondja nem lenne ezzel. Fiatal vagy keress mást
2011. jan. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, aki ilyesmin fennakad, az nem lehet értelmes.


F/22

2011. jan. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Gondoltam, hogy mindenki le foga szólni...

Az a fiú azért csalódott benned, mert nem gondolta volna ,hogy ilyet megteszel. Igen, van olyan fiú, aki ezt undorítónak tartja, el kell fogadni. Idővel megbékél majd, és örülni fog, hogy elmondtad. De ez ne tartson vissza téged abban ,hogy őszinte legyél vele.

2011. jan. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utána nem sokkal mondta, hogy nem tudja hova tenni a dolgot, és lehet hülyén reagálta le... nem adom fel, még kialakul mi lehet belőle:) köszönöm mindenkinek
2011. jan. 6. 12:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Vigyázz a nagy őszinteséggel szép dolog, és becsülöm is az ilyen embereket... Én is ilyen vagyok. Minél mélyebb 1 kapcsolat annál több őszinteséget képes elviselni. És ezt folyamatosan kell adagolni, mert ha túl nagy lépésekben haladsz (pl most te) akkor könnyen undort válthatsz ki másból. Nekem speciel 1 csaj mondta első randin hogy, ő csinálta már 2 pasival... hááááttt valahogy többet nem vágytam a társaságára, hiába volt rendes meg szép csaj...
2011. jan. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!