Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt most csak én fújom fel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most csak én fújom fel? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Barátommal 2 hónapja vagyunk együtt. Elvileg szerelmes belém, legalább is azt mondja, érzem is rajta hogy szeret(bár már elbizonytalanodom...) Viszont eléggé képbe van az exe, 2 évvel ezelőtt volt vele, 3 hónapig jártak, és barátom állítása szerint nagyon szerette őt, fél évébe telt kiheverni azt a kapcsolatot. A csaj szakított, és utána új pasija lett, akivel máig együtt vannak. Viszont észrevettem az egyik közösségi oldalon, hogy a barátomnak fent van még egy képe ezzel a lánnyal. 2010 nyarán töltötte fel, és nem értem miért, amikor akkor már nem voltak együtt rég. Mondtam neki, hogy szedje le, illetve céloztam rá, azóta járt iwiwen, de nem vette le azt a képet. És feltűnt az is, hogy mikor találkozunk azzal a csajjal, és köszönünk neki, a barátom úgy elszomorodik..... létezhet hogy ennyi idő után még mindig őt szereti?! Azt mondta nekem h a lánnyal való szakítása után képtelen volt mást szeretni, 1.5 évig nem is volt utána komolyabb kapcsolata... én vagyok azóta az első. Vagy csak túlreagálom?


23/L


2011. jan. 5. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és még mindig szeretem a volt barátom, pedig már nagyon régen szakítottunk. De szerintem kerüld a témát, ne piszkáld benne fel az érzéseket ha még vannak a másik lány iránt és inkább próbálj mindent megtenni, hogy elfelejtse.
2011. jan. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
remek..... csak én meg nem akarok így vele lenni, többször égettem meg magam, kb 3szor volt nálam ilyen h jártam vkivel és az exet szerette még.... nem kell ilyen kapcsolat már :(
2011. jan. 5. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ott. Ülj le vele és mondd el mit gondolsz. Ne hagyd, hogy ő is elmondja a véleményét, mivel te nem a szavakra vagy kíváncsi. Ha Te kellesz neki, meg fog keresni.
2011. jan. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nincs probléma a kapcsolatunkba, keres, törődik velem meg szerelmet is vallott... de akkor minek van fent az a kép neki iwiwen?!
2011. jan. 5. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!