Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem foglalkozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem foglalkozik velem annyit a barátnőm.

Figyelt kérdés
A barátnőm többet van a barátnőjével, mint velem. Nem akarom tőle elszakítani, csak nagyon zavar, hogy mikor vele van engem sokszor le se szar. Én se szoktam olyankor őt zavarni, mert nem akarok a barátságukba belemászni, de ez nekem nagyon rosszul esik. Ti mit tennétek? Beszéljek vele? És ha beszélek vele, akkor utána szerintetek nem csak azért lenne velem, mert ,,muszáj"? (a muszájt persze csak idézőjelesen értem)
2011. jan. 4. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos, hogy ha a barátom ilyenen problémázna nem örülnék neki, sőt... Nem csak rád van szüksége, hanem a barátaira is, jobb ha ezt megérted.
2011. jan. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Jó akkor úgy mondom:

suliban 6órát tölt vele velem nullát

délután se látjuk egymást

Egybkt meg megértem, hogy szükségük van egymára, főleg, hogy gyerekkoruk óta ismerik egymást, de azért néha hozzám is szólhatna... vagy nem?

2011. jan. 4. 15:49
 3/10 anonim válasza:
100%
Szerintem a lányban nics semmiféle tisztelet irántad, talán nem is szeret igazán. Szerintem az lenne a megoldás, ha ugyanezt eljátszanád vele párszor a haverjaiddal. Akkor leszel jó úton, ha ő fogja mondani neked, hogy "mindig csak a haverjaid". Légy férfi!
2011. jan. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja persze ez nem minden nap, csak elő szokott fordulni.
2011. jan. 4. 15:50
 5/10 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy szeret. :)

Nem ezzel van a probléma, csak nekem ez így kevés. Nem tudom, hogy jó ötlet az, hogy ugyanazt csinálom mint ő?

Szerintetek ez vgy inkább beszéljek vele? Bár ha még páran modnják inkább ez.

2011. jan. 4. 15:51
 6/10 anonim válasza:
100%
Szerintem az rosszabb, ha látja rajtad, a kétségbeesettséget ez miatt. Menjél sörözni a haverokkal.
2011. jan. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Természetes, hogy a barátnőjét se akarja elhanyagolni. Én pl. nagyon nem szeretem, mikor az állítólagos "barátnőim" amint bepasiznak engem el is felejtenek.

De megértem a problémádat. Először is gondold végig, hogy tényleg kevés időt tölt-e veled. És ha ez nem elég, szólj neki, beszéljétek meg, mert később komoly bajok lehetnek ebből. Ha nem töltötök elég időt együtt, a kapcsolat tönkre fog menni.

De mindezt anélkül, hogy említést tennél arról, hogy a barátnőjével többet törődik. Mert a végén azt hiszi, hogy a barátnő rovására akarsz vele többet lenni és féltékenykedsz...

A ti kapcsolatotok és a ti együtt töltött időtök legyen a lényeg, ne az övéké!

2011. jan. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Azt még megkérdezhetem, hogy lány vagy fiú válaszolókat hallottam?
2011. jan. 4. 16:01
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha Ő akar veled lenni akkor mond,hogy most nem,mert elugrassz a haverokkal valahova.Talán ha megtudja milyen érzés hanyagolva lenni akkor Ő is változtat.

Nameg vannak csajok akik nem szeretik az olyan pasikat akik ilyen" kis kedvesek"van akinek igazán férfias férfi kell,aki a saját lábára áll és nem fut a nője után,hogy "Naaa légyszikee velem is foglalkozz kicsit"

Ezt nem rád értem,csak pl volt.

Állj a sarkadra,ha Ő hanyagol téged tedd te is és ha szól érte akkor mond el miért van ez.

Ha meg nem szól és nem is hiányzol neki akkor nem is szeret igazán szerintem

21/L

2011. jan. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Normális kapcsolatban ez úgy működik, hogy a barátját is bevonja a baráti beszélgetésekbe. Én elsőéves korom óta sokat járok sörözni egy szaktársammal, aztán mióta összejött a barátnőjével, azóta jön a lány is, és csodák csodája, remekül elszórakozunk így hármasban is. Az én barátnőm meg sose jön velünk és ettől hülyét kapok.


Igen, beszélj a barátnőddel, valóban szükség van néha CSAK a barátokkal lenni, de ami nálatok van, az nem normális dolog.

2011. jan. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!