Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért foglalkozik többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért foglalkozik többet másal/másokal a barátnőm, mint velem?

Figyelt kérdés
Nem értem egyszerűen reggel felkel és nem is látom estig,vagy csak jön megy kész én levok szarva.Tudom hogy hol van mert végül is itt van 3 házzal arrébb az unokatesójánál,de szinte mindig,inkább ott van mint itt velem.És hiába mondom neki hogy maradjon itt velem áááááNEM,válasz .minek legyek ithon ,mit csináljak ithon?!!és bumm már itt sincs.Akkor lehet hogy ez egy kicsit vicces,de ma bezártam az ajtót és azt mondtam neki hogy sehova nem megy ma hanem ithon marad velem van mit csinálni úgy is.ERRE Ő fogja magát hogy akkor ki mászik az ablakon?????idegembe hozzá vágtam a kulcsot az ajtóhoz,és ő persze fogta magát és el is tünt megint.????
2010. okt. 24. 12:09
 1/3 anonim válasza:
Mért nem mész te is vele? Hátha látnál valami választ a kérdésedre. Vajon mért jár át állandóan, mi érdekes lehet mindig három házzal arrébb.
2010. okt. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja miért megy át??? Menj egyszer te is. Csak nem vagy annyira rosszban az unokatesojával. Vagy akár egyszer amikor elmegy utána 10 perc mulva te is átmész.
2010. okt. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dobd ki a fenebe, nem szeret es nem is tisztel. Mondjuk ez a "bezarom az ajtot" tipusu gyerekes hozzaallas utan nem is csoda.
2010. okt. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!