Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg akar valamit vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akar valamit vagy csak szórakozik? Szerinted?

Figyelt kérdés
Szilveszterre egy barátnőmék házában voltunk, összesen 6an, 4et ismertem, és egyet nem. Az indulás napján mutattak be neki, nem jött be túlságosan kinézetre, és ahogy láttam én sem neki. De egyszercsak kezdett közeledni, próbált velem egyedül maradni, meg beszélni is próbáltunk, de közös témánk nem nagyon volt az elején. Este leültünk filmet nézni, mellém ült és fél kézzel magához ölelt, gondoltam ez neki normális vagy valami..úgy tudtam van barátnője. Nem sokkal később éreztem hogy közelebb húz magához és meg akart csókolni, elhúztam a fejem, mert még mindig úgy tudtam , hogy van valakije, kapcsolatban levő embereknek meg sosem keverek be, még próbálkozott párszor, de mindig ugyan ez lett a vége. Reggel mikor megint megpróbálta, elegem lett és rákérdeztem hogy mit szólna ha ezt a barátnője tudná?, erre mondta hogy nincs is neki (ebben még mindig nem vagyok biztos, ismerem pár barátját és ők nem ezt mondták)...indulás előtt megvolt az első csók :), örültem végülis, de eszembe jutott hogy nem valószínű hogy ebből lenne valami, mert nem sokat tudunk egymásról, ráadásul ez egy napi ismeretség után volt, pár napja felvett MSN-re csak még nem találtam online...telefonszáma nincs meg. Ő ezt tényleg komolyan gondolhatta szerintetek? végülis elég sokszor volt elutasítva és úgysem adta fel, de akkor sem tudom mit higgyek...Ő 15/f én 16/l
2011. jan. 4. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele, ha lehet személyesen.
2011. jan. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy akar valamit:)
2011. jan. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Már ismered pár napja sztem lefeküdhetsz vele!
2011. jan. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem szándékozok lefeküdni vele ennyi után, nem vagyok olyan, kapcsolatot szeretnék..csak sajnos 3 napja nem beszéltünk...
2011. jan. 4. 19:41
 5/6 anonim ***** válasza:
ittatok?
2011. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem
2011. jan. 7. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!