Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit akar tőlem? Szórakozi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit akar tőlem? Szórakozik? Ennyire szemét? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Volt egy pár hülye sárác akikkel jártam, majd pár év múlva jött a csodás, igazi nagy szerelem. Egy évig nem volt semmi baj. Nem egy városban laktunk, nálunk volt nyáron 2 hétig, hazament és többet nem keresett. Csak telón tudtam elérni, ha letiltattam a számom. Majd 4 hónap múlva, elhívott magához beszélni, ott aludni. Én hülye meg abban bízva, hogy kibékülünk elmentem. Letámadott, nagy szeretkezés, épp nem sírtam a boldogdágtól, hogy együtt vagyunk.

Szex után elkezdte mesélni, hogy mi történt vele az elmúlt néhy hónapban. Elfoglalt volt, azért keresett. És beíratkozott egy tanfolyamra, ahol megismerkedett egy lánnyal. Barátja van a lánynak, de az milyen szép, okos, csodálatos.... ezt-azt csinált neki stb. Róla áradozott órákig.

Rákérdeztem, hogy velünk mi van? Erre azt mondta, hogy nagyon szép vagyok, tetszek neki, jó velem a szex, de ő engem igazán soha nem is szeretett. Nem akar tőlem komolyat. Összeszedtem a cuccom, mire előállt azzal, hogy mi lenne ha összejárnák, mert a lánynak úgyis van barátja, és nem lesz az ő kapcsoltukból semmi. Én meg pótléknak már megint jó vagyok?????

Otthagytam. Azóta állandóan hivogat, irogat, hirtelen minden elérhetésemre emlékszik, és azzal jön, hogy ő engem mennyire szeret. Februárban megismerkedtem egy nagyon aranyos sráccal, de nem vertem nagy dobra. Közben a lányt, akit megismert elszerette a pasijától. Mostanra eljutott hozzá a hír, hogy van barátom, felhívott, hogy nem tud elfelejteni, nagyon szeret, és menjek hozzá feleségül. Elküldtem a francba, és még én lettem a szemét és had ne írja még mi...

Vissza nem megyek hozzá, az tuti. De miért csinálja ezt? Mit akar szerintetek? Ja és jóval elmúlt 30, mielőtt valki fiatal meggondolatlan tinisrácnak gondolná.


2010. júl. 30. 02:00
 1/6 A kérdező kommentje:
attól félek meghülyül, és bekavar a barátomnál...
2010. júl. 30. 02:01
 2/6 anonim ***** válasza:

mindíg az kell neki akit nem kaphat meg.

mikor annak a csajnak volt pasija ő kellett neki, te meg maradtál a "szexre való, akit nem szeret". mostmeg hogy megkapta a csajt már nemis olyan érdekes, most inkább te kellesz neki akinek van barátja és boldog.

szerintem ne törődj vele, engem is elmondtak már sokmindennek, mert nem akartam valamibe belemenni, olyankor mindíg otthagytam őket, aztán hívogattak, de vagy nem vettem föl, vagy mikor meghallottam a hangját letettem... egy idő után abbahagyta. szerintem csak vissza akar hódítani hogy megmutassa magának hogy milyen menő, és még mindíg vissza tud magához vonzani egy csajt.

31/L

2010. júl. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

lehet igazad van...

de milyen szemét dolog már, csak azért szétrombolni egy kapcsolatot, hogy megszerezze a csajt.

2010. júl. 30. 02:15
 4/6 anonim ***** válasza:

nyugodtan beszéld meg a barátoddal, ha kezd valamit kavarni, hogy csak őt szereted és az meg egy hülye balhere.

szerintem

31/L

2010. júl. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi,hogy iylen fiatalon beleszólok a dologba,de szerintme ez az ember egy bunkó,és a mérhetetlen kisebbségi komplexus dolgozik benne.Igazából avlószínűleg tudja,hogy egy nyomi,és nizonyítási vágya van,meg akarjas mutatni,hogy ő aztán mindenkinek kell,akárkit megkap,és azt csinála mit akar,az is benne lehet hogy nem képes normálsi kapcsolatra,és mikor meglátja,hogy az adott partnerének is vannak hibái,akkor rögtön visszavágyódik máshoz.A lényeg,hogy ezen ne rágd magad,ha tudsz légy boldog a mostani pároddal,mondd el neki,mekkora tirpák ez az ember, és hidd el,semmi gond nem lesz,csak tégy úyg mitnha nem is létezne,és ha esetleg,valami véletlen csoda folytán visszavágyódnál hozzá,gondolj arra mekkora tirpák volt veled,és hogy te egy ilyennél mennyivel többet érdemelsz és kapsz is az új kapcsolatodban,és minden rendben lesz.Ne aggódj,menni fog.:)(L/19)
2010. júl. 30. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy a hiúsága nem bírja, hogy el tudtad felejteni.
2010. júl. 30. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!