Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar? Csak szórakozik?

Figyelt kérdés

Nyáron szakítottunk, utána megkértem, hogy ne írjunk egymásnak és ne beszéljünk, de egy hónap múlva újra találkoztunk utána időnként elmentünk bulizni és egyszer közeledni kezdett és meg akart csókolni, később meg is történt, aztán hetente találkoztunk és egyszer össze akart jönni máskor meg nem. Most egy jó ideje hanyagoljuk a témát, megkértem rá.

Ez azt jelenti, hogy csak simán össze van zavarodva, de van remény, hogy újra összejöjjünk vagy pedig csak szórakozik?


2010. szept. 21. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig voltatok együtt? Fiú vagy vagy lány?
2010. szept. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kicsit jegeld a témát. Ha valóban össze van zavarodva és te nekiesel, akkor elszúrhatod a dolgot, ellökheted magadtól. Ilyenkor a legjobb passzívnak maradni. Sodródj.
2010. szept. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is várjál és ne lépj se előre, se hátra.

23/L

2010. szept. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!