Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt hogy éljem túl? Szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy éljem túl? Szeretem és nagyon hiányzik.

Figyelt kérdés

1,5 év után szakítottunk. Ő azt mondja, hogy gyűlöl, mert ma hirtelen felindulásból smsben azt írtam neki, hogy dögöljön meg. Nem akar megbocsátani. Kikezdett egy másik lánnyal, én meg folyamatosan a legjobb barátjával dumálgatok. A legjobb haver szerint szeret. Én már nem hiszem el ezt. Hiányzik, és nagyon szeretem. Megbántam, hogy megbántottam, de ő is sokszor megbántott, és megbocsátottam. Most teljesen ki vagyok borulva. Már nem sírok, egyszerűen csak nem érdekel semmi. Félek, hogy soha többé nem lesz esély arra, hogy mi egy pár legyünk.


20L


2011. jan. 3. 23:56
 1/3 Moszuke ***** válasza:
nem hiszed el hogy szeret, nem érdekel semmi, közömbös vagy stb.. akkor most mi a kérdés? hiszen már túltetted magad rajta.:)
2011. jan. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Iránta nem vagyok közömbös. Sokat sírok amiatt, hogy azt mondja, nem szeret. Hiányzik, nagyon szeretném, ha újra megölelne, megcsókolna, satöbbi. Hiányzik a lénye...
2011. jan. 4. 00:02
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem is hasonlo volt a helyzetem.és tudod mit hosszu távon szivességet tesz veled ez a fiu, ha sokszor megbántott eddig is, ezután is megfog sőőt jobban.

hidd el (bár tudom most lehetetlennek hangzik) el tudod majd felejteni és jön jobb! én 2 évig szenvedtem a votl barátommal, szakitottunk. nagyo megszenvedtem, de most az uj barátommal hihetelenül boldog vagyok:) és már eszembe sem jut a régi:) fel a fejjel! (aki meg csjaozgat azz amugysem érdemel meg téged)

2011. jan. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!