Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Bővebben lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Bővebben lent

Figyelt kérdés
15F vagyok és van egy csaj akit nagyon szeretek. Ő azt mondja h ő is nagyon szeret, sőt, azt is hogy imád, meg nagyon féltékeny is sokszor. De nem akar velem lenni...és soha nem mondja el hogy miért. Nekem ez igy nagyon nehéz, mert nem tudom elfelejteni, féltékeny is, bár nincs rá joga mivel nem vagyunk együtt. Annyira szeretem, bármit megtennék érte, de szerintetek miért nem akarja, hogy együtt legyünk?:((
2011. jan. 3. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Játszik veled.

először a pénzed kell aztán a kcsoid majd a házad.

elrabolják a gyerekeidet elfoglalják az országot..

jajjjj azok nem a nőőők :D azok a ...ci..á...ok :D

am szeret de ha ő is ilyen kis 15 éves akk nem tudja még h mi az a szerelem...

2011. jan. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínüleg nem elég érett hozzá és fél.
2011. jan. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!