Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szeret egy fiúba egy lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeret egy fiúba egy lány?

Figyelt kérdés
Hogyan, mikor? Mikor "dől" el egy lányfejében, "hogy én ezt a fiút szeretem, szerelmes vagyok belé!".
2011. jan. 3. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem ő dönti el...ezt érzi az ember. Nem lehet leírni, hogy mit érzel pontoson, ha ezt várod.
2011. jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha meglátja a helyes pofikáját, és mellé még pénze eg jó dumája is van a srácnak.
2011. jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Akkor, amikor meglátja a lány és összeszorul a gyomra és ha valaki a nevét kiejti remegnek a térdei :D

16/L

2011. jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát engem két napon át bámult a pasi, aztán éjjel nem tudtam másra gondolni csak rá, erre most kiderült, hogy neki alakul egy másik lánnyal egy kapcsolata, szóval nem tudom minek bámult, jó lehet én kombináltam, de már mindegy, nem tudom kiverni a fejemből, pedig lehet többé nem is találkozunk.:(
2011. jan. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hát én nem tudom... én az elején egy nagy hülyének tartottam... aztán egyfolytában magyaráztam magamnak hogy mennyivel rendesebb meg minden... nagyon jó barátok lettünk... és egyszercsak valamin gondolkoztam és Neki is köze volt hozzá... és akkor ráébredted hogy szeretem


sajnos azt még nem derítettem ki, hogy ő mit érez...


(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)

2011. jan. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ráébredtem bocs
2011. jan. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát... én nemrégiben találkoztam egy régi ismerősömmel... és dumcsiztunk, meg a napokban is találkoztunk, beszélgettünk. És mivel semmi másra nem tudok gondolni, csak rá, így valószínűsíthetem hogy szerelmes vagyok belé (L) Remélem kölcsönös... még nem derítettem ki :D

Ezt nem lehet szabályozni :))

(L)(L)(L)

2011. jan. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nehéz komplex válaszokat adni, de "egyszerűen nem értem". Gyakran érzem azt, hogy engem egy lány sem szeret. Egyik sem, hogy lenne velem, akár öt percig is.


Tekintete fogja meg, vagy az aranyos pofia?

Járása, beszédstílusa, vagy,?



Lehet, hogy én vagyok túl lelkizős.


16F

2011. jan. 3. 18:55
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem külső értékek... a szerelemben csakis a belső értékek számítanak. Utána még társul hozzá az aranyos mosolya, az ahogy rád néz, meg hasonlók :)

De egyébként én is ezt érzem, mint te. Csak én lány vagyok, volt már barátom, de valahogy mindig úgy érzem engem sosem szeretnek igazán. Azt hiszem ez a kevés önbizalom miatt van...

20/L

2011. jan. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!