Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit jelent egy lánynak/fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit jelent egy lánynak/fiúnak, ha a párja azt mondja "Szeretlek! "?

Figyelt kérdés

A kérdésem eredetileg úgy hangzott volna, hogy

Nektek mennyit jelent, ha a párotok azt mondja "Szeretlek!"?

csak a gyik most gyík velem, és ebben a formában nem engedi kiírni..


Az első "Szeretlek!"-re vagyok kíváncsi, hogy nektek mennyit jelentett, valamint arra, hogy mennyire tartjátok fontosnak ezt újra és újra elmondani, és mi az, amire már úgy tekintetek, hogy elcsépelt lesz.


Kort és nemet is légyszi.


Köszi a válaszokat! :)


2011. jan. 3. 14:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sokat jelent, hogyha Én mondom ki. Volt már olyan kapcsolatom, ahol én mondtam ki elsőnek, még végig se értem a szóval, már mondta, hogy én is szeretlek, az sokat jelentet. Legutóbbi csajom viszont már a 3. nap írta le msn-en -.-". Hát én inkább kijelentkeztem, nem válaszoltam neki semmit, akkor egy ideig nem mondta :D. Amikor 1 hónap után végre én kimondtam, akkor tényleg úgy éreztem, és soha nem mondanám olyannak akit nem szeretek.

16/F

2011. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Ha az a lány mondaná akibe teljesen bele vagyok esve, akkor szerintem még egy két könnycsepp is megjelenne a szemem sarkában.


18/F

2011. jan. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
oké hogy tettekkel bizonyítson, de azért fura ha sosem ondjuk ki hogy szeretlek, néha kimondani is kell sztem :)
2011. jan. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
nekem NAGYON sokat jelent,és akkor tök jo érzés tölt el belül,de sajnos most már akitől jó lenne ezt a szót hallani,ő már nem fogja többé:S
2011. jan. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!