Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit jelent egy lánynak/fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit jelent egy lánynak/fiúnak, ha a párja azt mondja "Szeretlek! "?

Figyelt kérdés

A kérdésem eredetileg úgy hangzott volna, hogy

Nektek mennyit jelent, ha a párotok azt mondja "Szeretlek!"?

csak a gyik most gyík velem, és ebben a formában nem engedi kiírni..


Az első "Szeretlek!"-re vagyok kíváncsi, hogy nektek mennyit jelentett, valamint arra, hogy mennyire tartjátok fontosnak ezt újra és újra elmondani, és mi az, amire már úgy tekintetek, hogy elcsépelt lesz.


Kort és nemet is légyszi.


Köszi a válaszokat! :)


2011. jan. 3. 14:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint nagyon sokat jelentett, az amikor kimondták, hogy szeretlek. Csak az a baj, hogy most nem mondja senki, legalábbis őszintén már rég volt, amikor ezt a szót kimondták. És az nagyon rossz érzés, ha már életed szerelme sablonosan, mintha muszájból lenne, amikor kimondja.
2011. jan. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Ha van valaki, akkor mindig jól esik, amikor mondja:P

Az első "szeretlek" különösen:P

2011. jan. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nekem semmitmondó! Van egy kapcsolatom 6 éve, soha nem mondtuk ki egymásnak ezt a szót,hogy szeretlek, de mégis megőrülök érte, és Ő is értem. Csak sajnos ez távkapcsolat. Viszont ugyanakkor a párom már kimondta, de nem hatott meg!Nem is érzem, hogy szeret. Tegnap is belémbújt, és mondogatta, de... semmi. Tettekkel bizonyítson, ne szavakkal, aki szerelmes!
2011. jan. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
15.03-as: 26 Lány
2011. jan. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
legszebb szo:X:X:Xfokepp mikor latod,hogy annyira oszinten mondja:X:X
2011. jan. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Uhh de rossz lehet neked, hogy nem érzed ,hogy szeret téged:(:(
2011. jan. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Hülyét kapnék, ha nem érezném azt, hogy szeretnek és én meg odavagyok érte, hiába mondogatom neki, hogy szeretem, ő meg rám se bagózna :S
2011. jan. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
1. és 15:12 24/L
2011. jan. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sokat jelentene, ha valaha hallanám egy lánytól (és ha úgy is gondolja), de sose fogom.
2011. jan. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Sose mond, hogy soha!
2011. jan. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!