Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit jelent egy lánynak/fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit jelent egy lánynak/fiúnak, ha a párja azt mondja "Szeretlek! "?

Figyelt kérdés

A kérdésem eredetileg úgy hangzott volna, hogy

Nektek mennyit jelent, ha a párotok azt mondja "Szeretlek!"?

csak a gyik most gyík velem, és ebben a formában nem engedi kiírni..


Az első "Szeretlek!"-re vagyok kíváncsi, hogy nektek mennyit jelentett, valamint arra, hogy mennyire tartjátok fontosnak ezt újra és újra elmondani, és mi az, amire már úgy tekintetek, hogy elcsépelt lesz.


Kort és nemet is légyszi.


Köszi a válaszokat! :)


2011. jan. 3. 14:55
1 2 3
 11/24 Rendesfiú/19 ***** válasza:
soha nem leszek meleg:D
2011. jan. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Szóval meleg akarsz lenni? :D
2011. jan. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Az első számomra nagyon sokat jelentett, és azóta is nagyon jó érzés, ha a barátom mondja, hogy szeret :) Egyszerűen érzem rajta, hogy nem sablonként mondja, hanem tényleg komolyan gondolja :)
2011. jan. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

25F Vagyok.Én már ezt a szót esküvömig nem akarom kimondani mert nincs az a maca aki ezt megérdemelné Tőlem...

Volt olyan lány aki leírta nekem, volt amelyik mondogatta, volt olyan hogy a 3nap éjszakáján amíg maszíroztam kimondta én meg majdnem röhögtem és jogos is volt tőlem mert a lány egy haverommal volt velem párhuzamosan amint egy utcai találkából kiderült...

Na mindegy volt akitől jól esett hallani de én ilyenkor nagyon nemtudtam reagálni vagy kimondtam én is vagy lekaptam gyorsan vagy volt egy szánalmas én is...Nem szeretem mebgántani a nőket ,valahogy mindig megoldottam....

Nekem jelenlegi állapotomban a szavak nem számítanak!!!CSak a tettek!!!Mert ugye bár mindenki azt mond amit akar......

Utolsó iylen vallomásom nagyonrészegen egy nagyon feltüzelt estén volt ami életem szerelmével volt és tért is véget...

2011. jan. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
16:30-as szeretlek!!Na most már boldog vagy?16/LSose mondd h soha ne légy ily pesszimista!
2011. jan. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

sokat jelentene, ha barátnőm is őszintén és magától kimondaná nekem. belőlem először csak ugy kicsuszott, egy olyan pillanatban, egy szeretlek, még akkor nemrég voltunk együtt, csak a hangulat nagyon olyan volt. akkor ő visszakérdezett hogy igen? aztán kicsit visszavettem belőle, hogy nemtudom, csak kicsuszott, mert amugy tényleg nemvoltam még biztos benne. aztán rákérdeztem hogy ő hogy gondolja ezt, aztán aztmonja "én is". persze nem hagytam ennyiben, "te is mi?" aztán kimondta, de gyorsan elfordult, és helyesbitett hogy nemtudja igazábol. szoval nem tudja őszintén kimondani még nekem, azóta se mondta. jólesne pedig nagyon, várom azt a pillanatot hogy szemembenézzen és annyit mondjon hogy "szeretlek". de lehet soha nem fog ez eljönni. majd egy másik lánytól talán, sok év múlva. bízom benne.

21/f

2011. jan. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
A világon a legboldogabb lennék, ha a srác akit szeretek kimondaná de nem fogja...:(
2011. jan. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nekem egy világot jelentett mikor először kimondta:)
2011. jan. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Az első különösen sokat jelent nekem a mai napig. Persze azóta is mindig mondjuk egymásnak és nekem ez fontos. Szeretem a páromtól hallani, mert ez részben egy megerősítés arra, hogy még mindig szeret és jó érzés hallani. Elcsépelt csak akkor lesz, ha nem őszintén mondja.
2011. jan. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon jó érzés ha ezt mondja :D

16/F

2011. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!