Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintén! Szerintetek mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! Szerintetek mennyi ideig tart egy igaz szerelem? Hónapok? Évek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen csak érdekel, szóval véleményeket, tapasztalatokat várok! :)
2011. jan. 3. 00:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag 3 év után,a szerelemért felelős hormonok,eltünnek,tehát már nem érezzük magunkat szerelmesnek.De persze megint más dolog a szeretet,ami örökké tart.

Ezért mondják azt,h 3 év után a szerelemből,szeretet lessz! :)

2011. jan. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Állítólag 3 év után ér véget a szerelem biológiailag.
2011. jan. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani! Én most úgy érzem, hogy tényleg szerelmes vagyok, és elég régóta vagyunk együtt a barátommal...és még egy ideig szeretném, hogy tartson! 16L
2011. jan. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
24%
Az igaz szerelem nem mulik el!Ezért igaz!!!!!
2011. jan. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Ezt a 3 éves dolgot én is hallottam már, de tapasztalatból írom, hogy a szerelem inkább hullámzó és többnyire folyamatos.

7 éve vagyok a párommal és néha a mai napig bele tudok szerelmesedni újra és úgy érzem magam, mint az elején. Persze van, hogy megszabadulnék tőle egy hétre, de az a ritkább. :D

2011. jan. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Moszuke ***** válasza:

én 2 évről hallottam..


és a szerelem átalakul szeretetté dolog nem is olyan egyszerű mint amilyennek hangzik:)


a szerelemért nem kell tenni.. az csak úgy jön..biologóia stb azt kész... csak élvezni kell a hatását..


a szeretet kimutatása már egészen más.. azért tenni is kell ami egyéntől függően nehéz vagy épp könnyű..

van aki alapjáraton szinte ösztönösen tud szeretni van aki nem..:)


és erősen függ hogy az illető ember akit szeretünk az mennyire pendül egy húron velünk.. de ez a 2-3 év szerelem időszak elég ahhoz hogy egymásra hangolódjon a két egyén:)

szerintem.

2011. jan. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát, mi több, mint 3 éve vagyunk együtt, és én még szerelmesebbnek érzem magam, mint az elején, pedig akkor is fülig bele voltam zúgva a barátomba, mikor összejöttünk, és kb onnantól kezdve közös jövőt tervezünk, most már egyre komolyabban... Szerintem ez úgy működik, ahogy a 7 éves kapcsolatos írta- néha talán kevésbé vagy szerelmes, inkább csak szeretet van, de aztán újra és újra beleszeretsz a párodba. Bár nálunk még nem volt ilyen, én napról napra szerelmesebbnek érzem magam, ugyanúgy repdesnek a lepkék a hasamban a találkozások előtt, ugyanúgy írogatunk egymásnak szerelmes sms-eket, a barátom ugyanolyan odaadó és ugyanúgy néz rám... nem sorolom tovább, aki szerelmes, úgyis érti. 20/L
2011. jan. 3. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az igaz szerelem nagy lángolással indul, de ez az intenzitásában fél év után csökken szerintem.

Ám, ha tényleg igazi az a szerelem, és ráadásul két egymáshoz illő ember közt szövődött:), akkor utána a vonzalom, a szeretet még hosszú évekig fentmarad.

2011. jan. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
honnan tudod h a másik is igaz szerelemnek gondolja?lehet te azt hiszed hogy ő is igaz szerelemmel és ugyanúgy érez és szeret téged!!de mindig valaki jobban és igazabban szereti9 a másikat,itt nincs 50-50 százalék,ebből adódóan nincs igaz szerelem!!de olyan van hogy te a magad részéről igaznak hiszed!!
2011. jan. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
az előzőhöz még annyit,h nem igaz szerelemmel is le lehet élni egy egész életet!!
2011. jan. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!