Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy lehet elkerülni?

Figyelt kérdés

18L vagyok, nem volt idáig sok kapcsolatom és talán ennek is tudható be, hogy akárki felbukkan nagyon beleélem magam. Rosszul érzem magam ha nem jelentkezik és mindent túlreagálok.

Utálom, hogy mindenki ilyen hatással van rám és ennyire befolyásol a kedvem, hogy hogy állunk éppen.


Szóval ki lehet védeni ezt? Hogy vegyem lazábra? Hogy ne éljem bele magam, és hogy legyek jókedvű akkor is ha éppen nem rózsás a helyzet a kiszemelttel? Vmi tipp?


2011. jan. 2. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
2 pálesz és csá. Az felold! Aztán ha jobban összemelegedtek, akkor elmondhatod neki, hogy skerázol, mikor zúztok és majd segít feloldódni. :P
2011. jan. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fogadd el, hogy boldognak lehet lenni "boldogásg nélkül" is.
2011. jan. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szeretetet szeretnél? Vagy palit?
2011. jan. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem értettetek meg!

Az a baj, hogy bárki felbukkan, aki kedves velem, nem ráragadok vagy nyomulok de úgy beleélem magam, ha nem hív vagy nem ír már szétvagyok kenődve és utálom, hogy egy ember ennyire betudja folyásolni azt, hogy hogy érzem magam.

Szeretném ha lazább tudnék lenni és nem elkeseredni ha valami kezdetleges mégsem jön össze.

2011. jan. 2. 22:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm ugyanez:) én mindig azt mondom neki, hogy hagyja, hogy megtörténjenek a dolgok, nem kell elébe szaladni :) szerintem te is túl sokat gondolkozol ezeken a dolgokon! Keress valami elfoglaltságot, ahol lehet ismerkedni, és akkor nem egy pasin feszülsz, hanem amíg nem jön olyan, aki komolyan gondolja és te is vele, addig ismerkedj több fiúval, és megtanulod kezelni őket, csak barátkozz, beszélgess, és egy idő után már könnyen fog menni!
2011. jan. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, rengeteget agyalok...gondolkozom mit gondolhat mit miért csinál..jó lehet azoknak akik lazán tudják kezelni az ilyent. :)

Köszönöm az eddigieket:)

2011. jan. 2. 23:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ha én megismerekdem valakivel, gyakran ott van a fejemben, hogy jobb lett volna soha.

Ne úgy fogd fel a dolgokat, hogy nem vagy fontos.

Ha meg valakivel szeretnél beszélni, keresd te. De mindenkinek megvan a saját problémái, élete.

2011. jan. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!