Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet elkerülni? Egyáltal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elkerülni? Egyáltalán van erre megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A nevem Sára és 18 éves vagyok.


A problémám az lenne, hogy mivel kapcsolatom, nem igazán volt, ezért minden esélyes fiúnál annyira nagyon beleélem magam a dologba. Ne úgy étsétek, hogy zaklatom vagy hasonló, egyáltalán nem, csak egyből álmokat szővök vele kapcsolatban és teljesen odalesz a józan ítélőképességem.


Szerintetek mit lehetne tenni, hogy ezt elkerüljem és lazábban fogjam fel az egészet, ha pl. ismerkedek valakivel ? (nem tudom, de lehet ennek az is az oka, hogy szerintem eléggé szeretet hiányom van)


Szóval? Volt valaki már hasonló helyzetben? Mit lehet tenni?


2011. febr. 8. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
énis ígyvagyok ezzel. teljesen eszemetvesztem ha tetszik valaki. nemtudom énse h mit lehetne tenni ellene.26f
2011. febr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerezz fiúbarátokat, lehetőleg olyat akinek van barátnője és nem gondolsz arra hogy bármi is lenne.

Ez kb. olyan lesz mint Alekosz és Éva.)

Ezután a szeretethiány meg is oldódott és jöhet az ismerkedés:)


Tapasztalatból mondom:)

13/F

2011. febr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Tapasztalatból mondom:)

13/F<======= MI??? Tapasztalat???"


Sára, 18 évesen ne nagyon szövögess szerelmes, HOSSZÚTÁVÚ kapcsolatos álmokat, mert férfiak 30 év alatt csak menekülnek az ilyesmi elől (ha van egy csöppnyi kis eszük is). A tünetek enyhítésére javaslom a józan paraszti és az önuralom használatát. Egyszerűen ne gondolkodj azon hogy mi lesz vagy nem lesz, mert úgysem az lesz.

Ilyen téren egyszerűen nincs értelme tervezni. Lesz ami lesz

2011. febr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előző

"ne nagyon szövögess szerelmes, HOSSZÚTÁVÚ kapcsolatos álmokat, mert férfiak 30 év alatt csak menekülnek az ilyesmi elől (ha van egy csöppnyi kis eszük is)"

Ez hülyeség!

Sára te meg ilyen vagy ez van próbálj normális nem link embereket választani és kérdezd meg őszintén a fiutól ami zavar amit akarsz.

2011. febr. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ne tervezgess előre, hogy házasság, gyerek vállalás, stb. Ismerd meg, ha szimpatikus és már hosszú évek óta együtt vagyoktok majd alakulnak a dolgok. Házasságot és gyerek vállalást nem szabad elkapkodni, mert annak soha nincs jó vége! Gyereket csak akkor vállalj majd, ha idősebb leszel és hosszabb ideje ismered a partnered és mindketten akartok gyereket!
2011. febr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is ezt csinálom :S pedig már nem egy kapcsolaton től vagyok. Azt hiszem, ez az álmodozó embertípus jellemzője - nem hiszem, bármit lehetne ellene tenni. A Srác kedveli ezt is. Többször esünk pofára, de spec én szeretem ezt érezni:)

Szerintem elképzelni nem gáz, csak vigyázz, hogy gondold át, érezd, mennyire reális. Exemmel pl tudtam, hogy soha nem leszünk boldoganélünk amíg meghalunk pár.

Csak gondold végig! - am este érdemes álmodozni, és azzal elaludni, aztán reggel józanul végiggondolni:)

2011. febr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem erről van szó:D

Házasságról gyerekekről nem is álmodozom...csak egyszerűen 2 hónap volt a maximum az életembe kapcsolat terén és annyira kivagyok éhezve egy olyan kapcsolatra, ahol szeretnek és szerethetek...

2011. febr. 16. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!