Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet elkerülni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elkerülni, hogy szerelmes legyél?

Figyelt kérdés
Hogy ne fájjon...
2011. máj. 22. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
nem kell ilyen szarságokat ide írni, az érzéseidet meg tartsd belül, ne találkozz vele, ne is keresd, ne beszélj róla, hidd el bejön. 18f
2011. máj. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem igen lehet irányítani. Ez jön, van és elmúlik. Erőltetni nem lehet.
2011. máj. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De én egyáltalán nem akarok többé szerelmes lenni.
2011. máj. 22. 14:25
 4/10 A kérdező kommentje:
És nem azért,mert most az vagyok,mert már nem,hanem mert sok mindenen keresztül mentem már,amit nem szeretnék még egyszer átélni.
2011. máj. 22. 14:25
 5/10 anonim ***** válasza:
life sucks, élj kicsapongó életmódot
2011. máj. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
WoWozz!!! nekem bevált:D
2011. máj. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
haha :D wow
2011. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nos, tudom mit érzel és teljesen megértelek, hogy miért akarod elkerülni ezt az érzést.


Amit tudok tanácsolni az az, hogy ha valakivel kezd alakulni, ne éld bele magad, próbáld megőrizni mellette az eddigi életed. A lényeg az, hogy ne hagyd, hogy a mindened legyen mert ha elveszíted nem marad semmid.


De amúgy ez értelmetlen, mert ha szerelmesnek kell lenned az leszel és egy idő után úgyis kicsit elszáll a racionalitás és az érzelmek felerősödnek, akármennyire is nem akarjuk. Azt viszont lehet kontrollálni egy darabig, hogy ne ő legyen neked a minden.

Remélem nem bántanak többet. :)

2011. máj. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, mert én se akarok soha többet szerelmes lenni! Először is inkább nem kéne senki után vágyakoznom..:/ 17L
2011. máj. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha leépítik az embert lelkileg a bántásokkal,mennyi idő míg felállunk?
2011. máj. 22. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!