Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úristen. Most félnem kell?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úristen. Most félnem kell? (nagyon fontos)

Figyelt kérdés

Nem vagyok tapasztaét ezen a téren ezért is inkább teszek fel 1 kérdést.

Ma itt volt a barátom.

és olyan 8 óra körül meg simogattam a péniszét nadrágon belül és éreztem hogy valami "dolgot" szerintem elélvezett vagy nem tudom, és ugyebár olyan lett egy picit a kezem.

És előbb meg megfürödtem beültem a kádba és egyből a puncimat mostam meg, de a kezemet előtte nem mostam meg.. most félnem kéne hogy lesz vmi baj?

vagy már 2 óra eltelt azóta akkor már nincs semmi "hatása"? nagyon nem értek ehhez, ne oltogassatok majd le légyszi :/


2011. jan. 2. 22:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én csak akkor írom, hogy terhes lesz, ha van rá okom:)
2011. jan. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat csak hát tényleg nagyon tapasztalatlan vagyok ezen a téren, ő ez első barátom is.. és hát fejlődnöm kell egy kicsit még.. :D
2011. jan. 2. 23:06
 13/15 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Nem bántani akarlak, de amikor én iskolába jártam, akkor általános 7.ben, gimi 1.ben felvilágosító órát tartottak nekünk. Persze addigra mindenki túlesett már néhány felvilágosításon. (Szülők, idősebb gyerektől, stb.)Amellett 8.-ban meg gimi 3-4ben van megtermékenyítésről biosz óra.. Ott is elmesélik, lerajzolják, filmet vetítenek róla, hogy hogyan zajlik 1 megtermékenyítés.

Ha ez neked valahogy kimaradt az életedből, akkor sürgősen menj el 1 könyvesboltba, és vegyél egy könyvet róla. Mert ha tényleg ennyire tapasztalatlan vagy, akkor elég sok meglepetés fog érni téged a jövőben!

2011. jan. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
mitől lehetne bajod?o_O gondolom csak felizgult és nedves volt.
2011. jan. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
minek oltogatod hülyegyerek? azért tette fel a kérdést, hogy válaszoljanak neki. Ha te már elsajátitottad az ismereteket akkor örülj neki és keress magadnak egy nőt, te köcsög
2011. jan. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!