Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van mitől félnem vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van mitől félnem vagy csak tulságosan nyűgös volt de akkor miért rajtam vezeti le a feszkót?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel több mint 8 hónapja vagyok együtt!

Mint minden kapcsolat ez sem felhőtlen voltak kisebb csorbák amiket közös erővel megpróbálunk kijavítani!

Tegnap elmentem hozzá minden rendben volt!

Mielőtt eljöttem megbeszéltük hogy este beszélünk még mikor hazaértem

msn-en.. Nem volt fen... reggel ráírtam és ezeket kaptam ok nélkül: "haggyámá,lépek csá....

Aztán elment és azóta nem beszéltem vele mert nem volt fenn sehol és én egész nap a gép előtt kushadtam hogy beszéljek vele...

Megnéztem a vipje szerint fenn volt délután de akkor le vagyok tiltva msn-ről nála....

Én szeretem őt és nem szeretném elveszíteni....

Van miért aggódnom vagy csak túlságosan nyűgös volt?


2011. ápr. 2. 23:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Ő 15L én 16F vagyok.
2011. ápr. 2. 23:58
 2/8 anonim ***** válasza:
komolytalan a kapcsolatod, ha egy telefont nem tudsz megereszteni ilyen esetben. alapból a "beszélünk" az nálad msnezést jelent? tiszta szánalom
2011. ápr. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Konkrétan 5 ször hívtam és nem vette fel.... rejtett számon se,...
2011. ápr. 3. 00:00
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt elfelejtettem odaírni...bocs
2011. ápr. 3. 00:02
 5/8 anonim ***** válasza:

hát ez nagyon gáz... "haggyámá, lépek csá"

Ha a párom ezzel "búcsúzna", nagyon erősen elgondolkoznék a kapcsolatunkon.

2011. ápr. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen lehet de közben most az előbb sikerült elérnem és most beszéljük meg a dolgokat.....

Köszönöm a válaszokat...

2011. ápr. 3. 00:08
 7/8 anonim ***** válasza:
azért ird le hogy mitörtént. ha ilyet benyögne a csaj, nemvenné fel a telóját, nem válaszolna stb akkor tutti otthagynám
2011. ápr. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az van ugye még nincs kocsim de nemsoká az is lesz.. és még busszal járunk egymáshoz és azt mondta a szüleinek h kikísér a megállóba és közbe elmentünk egy szórakozóhelyre 15 percre egyik haverhoz benéztünk és az anyja berágott elvette a telóját lenémította és betette a szekrénybe most is csak felszökött msn-re mert alszik már az anyósom..a haggyámá meg a lépek csá ra nem válaszolt.. azt majd megbeszélem vele holnbap...
2011. ápr. 3. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!