Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Egyszerűen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Egyszerűen nem látom a helyes utat.

Figyelt kérdés

Van egy barátom, a legjobb barátom közel 6 éve.Szeretem őt, megis mondtam ezt neki.A válasza egyértelmű volt, csak barátként gondolo rám, de tudom, hogy ez nem így van.Más amit mond és más amit tesz.A tettenk mutatják meg igazán kik is vagyunk, szerintem.És pont ezért egyre erősebb az az érzésem,hogy kölcsönösek az érzéseink.Probálom objektíven szemlélni azt ami köztünk zajlik, nehogy abba a hibába essek, hogy csk beképzelem.

De egyre erőteljesebb jelzéseket kapok az irányából.Megcsókol majd azt mondja nem lett volna szabad.Szilvesztert együtt töltöttük, csak ketten.Végül az ölében kötöttem ki és éreztem h kicsit sem vagyok közömbös számára.Akkor is csak azt hajtogatta, h nem nem szabad, nem lehet,nem.Majd magához szorított.Nem tudom mitől fél.De azt tudom, hogy bármi is legyen az,falat emel közénk.Hogyan segíthetnék rajta? Mit tehetnék még?Kérlek segítsetek!


2011. jan. 2. 16:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerűen csak nemakarja magát még lekötni.Nemélte ki magát!
2011. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 gabriell88 ***** válasza:
ha így lenne, csajozna. De nem teszi.Nem flörtöl, semmi..máregy jó ideje.szerintemnem akarja magát lekötni,de továbblépni sem tud.
2011. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Igen pont ez van, nem csajozik, eljár rendszeresen szórakozni, de minden lányban talál valami kifogást.
2011. jan. 2. 18:37
 24/25 anonim ***** válasza:
nincs elég önbizalma.Nincs megelégedve magával és ezért azt hiszi neked sem felelne meg.Hiába mondod neki hogy szereted stb,neki először saját kellene akkor elfogadnia.
2011. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Talán csak győzködni kell egy kicsit, hogy milyen ügyes fiú...
2011. jan. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!